2737
2734
عنوان

زیباترین آرزو بود بنظرم😅👌

241 بازدید | 7 پست

الان خواهرزاده هام و دخترم پیش ما داشتن صحبت میکردن بعد گفتن آرزوتون چیه ؟ هرکدوم یه چیزی گفتن دختره منم گفت به همه آرزوهام برسم 😂❤

آره دوستان اگر گفتن فقط میتونی یه آرزو بکنی بگید به همه آرزوهام برسم 

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😍😍🤣🤣🤣 با یه تیر صد نشان

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2731
تکراری بود که

مهم اینکه زیباترین بود 😐😂❤

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

اووو بچه ها الان ی تایپیک میزنم‌راجبع خواهرم که عقده بدویین بیاین 

..

من یکی دوتا برسم بسه همشون پیشکش

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738