2737
2739
عنوان

عشق فامیلی

3317 بازدید | 42 پست

سلام عزیزان به نظرتون ازدواج من با دختری که دو ماه ازم بزرگتره درسته یا نه تازه داداش من یکم بچه جو گیره هنو نمیدونه عشق چیه ، البته منم نمیدونم جهت اطلاع 22 سالمه حالا بگذریم ، داداشم خاطرخواه خواهرش بود بعد فهمیدم یواشکی مادرم با خالم صحبت کرده درباره داداشم و اونم گفته هم دختر و هم باباش قبول ندارن ولی از جایی که من میدونم دختر خالم به من یه علاقه هایی داره و منم که دیدم اوضاع اینجوریه اصن خجالت میکشم حرفشو بزنم ، فقط بخاطر اشتباه داداشم منم باید از کسی که از بچگی دوسش داشتم چشم پوشی کنم ، ولی خب میدونید نمیشه حالا پندی ، نصیحتی دارین میشنوم البته میخونم 

کسی که دوسش داری ازدواج کن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داداش گلم هنوز کوچولویی صبر کن یکم بزرگتر که شدی برو خواستگاری

از من به تو نصیحت

البته خودت خواستی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2738

عیسی به دین خود موسی هم به دین خود 

شما اگه میدونید جواب مثبت میدن پا پیش بزارید دختر عموی من از شوهرش ۷ سال بزرگتره

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@

چه مشکلی داره ۲ ماه وه چیزی نیست منم با پسر عموم ازدواج کردم با اینکه ناف بریده داداشش‌ بودم ولی کوچیکتره اومد بهم گفت که دوستم داره منم از دبیرستان دیوانه وار دوستش داشتم با کله قبول کردم ولی چون کم سن و سال بود(۲۱ سالش بود)خانوادم‌ قبول نکردن انقدر گریه کردم و زدم تو سرم که قبول کردن

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

خب خواهرش چ ربطی ب خودش داره شما با مامانت مطرح کن.‌البته اگه داداشت تازگیا رفته خواستگاری ک فعلا زوده اگه برا چند ماه پیشه بگو. قبل از اینکه ب مامانت بگی حتما با دختر خالت درمیون بزار شاید حس تو اشتباه باشه و اون نسبت بهت حسی نداشته باشه

2706