2733
2734

شوهرم اخلاقاش اکثرا خوبه اذیت کن نیست. تنها اخلاق مضخرفی که داره اینه شبا میره قهوه خونه. قبلا در حد یک ساعت میرفت هفته اخیر کار و بارش خیلی کم شده میره قهوه خونه 12 میره 3 صبح میاد. دیشب 11 رفت 4 صبح اومد رفته بود خونه باباش پیس داداشاشو پسر عموهاش اخه مامانش اینا خونع نبودن. مطمئنم که جای بدی نمیره چیزی نمیکشه ولی اخه هرشب من تنها میمونم دلم میگیره این درست نیست.خیلی بهش گفتم نکن این کارو. قهرم کردم فایده نداشته تهش یجوری از دلم درمیاره ولی باز کار خودشو میکنه. امشب دیگه تحمل نکردم جلو پسر عمش اروم ولی جوری که پسر عمش بشنوه به شوهرم گفتم عزیزم تو زن و بچه داری درست نیست مار و انقد تنها بزاری نرو شوهرمم چیزی نگفت ولی خیلی خوب باهام رفتار کرد جلو اونا. لحنم کمی عصبی بود. بعد که تنها شدیم گفت میخوای جلو ا نا نشون بدی رو من سواری؟ منم گفتم خستم کردی میری 4 صبح میای و یهو گریه شدید کردم گفت شیون نکن کی مرده اینطوری گریه میکنی؟ لااقل نمیگی یکم جو خونرو خوب کنم که این بیاد خونه!!! ؟؟ گفتم من هرکاری برات بکنم تو قهوه خونرو ترجیح میدی بهونه نیار. منو گذاشت خونه و رفت! خونه بابام بودیم. یا بارم گفت تو ادمو بازخواست میکنی گیر میدی! 

خیال داره تا صبح نیاد من نپرسم کجا بودی! 

الان تنها نشستم. ز زدم گفتم کی میای گفت نیم ساعت چهل دقیقه دیگه! 

چیکار کنم بچه ها تروروخدا راهکار بدین

بچمونم 50 روزشه

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پس کِی می خوابه؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2738

بعضی از مردا بعد از بچه دار شدن چون مسئولیتشون سنگین تر میشه میخوان با این کارا حواس خودشونو پرت کنن، به نظرم بعد چندوقت بهتر میشه... البته منظورم نیست که شما هیچ اقدامی نکنی ولی خیلیم خودتو اذیت نکن

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸

از اول همینطوری بوده؟

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
بعضی از مردا بعد از بچه دار شدن چون مسئولیتشون سنگین تر میشه میخوان با این کارا حواس خودشونو پرت کنن ...

مسیولیت زنها بیشتر میشه یا مردها

بنظرم این فقط بهونست واسه راحتی مردا

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
والا بهش خيلي رو دادى ها

نه بابا رو نمیدم بهش.چند شبه اینطوری میکنه دیر میاد منم هر شب خونمون دعواست. منم باهاش سر و سنگینم

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
مسیولیت زنها بیشتر میشه یا مردها بنظرم این فقط بهونست واسه راحتی مردا

هم زن هم مرد مسئولیتشون بیشتر میشه،مرده که باید پوشک و لباس و غیره تهیه کنه دیگه!ولی زنها چون ذاتشون بچه دوسته و مهرمادری دارن بیشتر میتونن تحمل کنن... درضمن من نگفتم این دسته از آقایون کار درستی میکنن فقط یه حقیقتی رو گفتم!

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸

همین که میخواد بره تحریکش کن اگ رفت محل نده دیگ چن روز

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2706