2737
2739
عنوان

بچه ها چیکار کنم؟😥

278 بازدید | 12 پست

بچه ها 28 سالمه، درسم چند ساله تموم شده تو شهرمون بیکار بودم، چند ماهه برنامه نویسی خوندم که برم تهران کار کنم حالا موندم چجوری برم بی پول😥 خوابگاه هایی که تازه معلومم نیس چجوری هستن، 600، 700 ماهی باید بدم و پول پیش هم همین قدر، خوراکمم هست، کارم که تازه باید برم اونجا مصاحبه ینی شاید حتی یکی دو ماه حقوقی نگیرم. چیکار کنم؟؟ تازه میگن تو خوابگاه های به اصطلاح کارمندی لپ تاپ و گوشی و حتی خوراکی و لباس هم میدزدن😥 بیکاری و موندن تو خونه که فقط مادرم هست داره افسرده و دیونم میکنه

واقعا موندم در جواب ...

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو شهر خودتون یه کار دست و پا کن تهران بری هر چی درمیاری باید هزینه کنی واسه مخارجت تازه اگه کفاف بده

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2738

تو شهر خودتون یچیزی مثل کافی نت و یا پست بانک و فلان دست و پا کن 

تایپ اینا بگیر 

.برنامه نویسی دوره گزروندی؟ 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

مادرتو تنها نذار ی کار با حقوق پایین تو شهرتون بهتر از کار با حقوق بالا تو تهرانه به کسی با شرایط تو

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...