2733
2739
عنوان

اگر یه نفر

473 بازدید | 21 پست

به شما پیشنهاد کار بده و قرار باشه با هم صحبت کنید که ببینید به توافق میرسید یا نه بعد به نوعی قبل از صحبت سر شرایط شما رو تو معذورات و رودربایستی قرار بده که حتما شما رو بکشونه سر اون کار چیکار میکنید؟برخوردتون چطوریه.

من آدم رکی نیستم متاسفانه و الآن از رفتاری که باهام شده خیلی ناراحتم.هنوز سر شرایط توافق نکردیم میگه من فردا نوبت دادم.😑😐اصلا باهاش راحت نیستم که هر چی خواستم بگم بهش.لطفا راهنمایی کنید خیلی حس بدی دارم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچکس نظری نداره؟😣

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

من هر وقت به حسم اعتماد کردم برنده شدم. وقتی حس بدی داری ینی یه جای کار میلنگه. کار اولم روز اول فهمیدم اشتباه کردم و جای من نیس. دو هفته بعد زدم بیرون. کار دومم بعد چند ماه متوجه شدم که روز اول نظرم درست بوده و به زور دووم آوردم باز میخوام بیام بیرون

2738

هیچی خجالتی بودنو بذار کنار .بگو به دلایلی نمیتونم فلا برم سرکار .تهش هم بگو از پیشنهادتون ممنونم ولی موقعیتشو ندارم

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
فردا  برو حرفاتم بدون رو در بایستی بزن

طرف استادم بوده.نمیتونم رک حرف بزنم.

با کسی سر. کار رودرواستی نداشته باش همین الان تلفنو بردار پیام بده متاسفانه هنوز تصمیم نگرفتم 

آخه واسه فردا نوبت داده.بعد تو این زمینه هیچ تخصصی نداره ولی یه طوری تبلیغ کرده که به اسم خودش تموم شه همه چی.خیلی برخورنده بوده رفتارش.

خب الان پیام بده 

😓😓🤕🤕

از صبح دارم با خودم میجنگم.

عزیزم برای من هم چنین شرایطی پیش اومد و گفت فردا ساعت هفت و نیم میبینمتون 

منم فکرامو کردم و با همسرم هم مشورت کردم و دیدم اصلا مناسب من نیست و فقط سواستفاده کاری هست

با یک اس ام اس خیلی محترمانه گفتم امکان همکاری باشما برای من مقدور نیست و تمام

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2706