2737
2734
عنوان

باشگاه 300تومن بدم زیاد نیست؟؟؟

143 بازدید | 16 پست

من بچه دارم هر جا نمیتونم بزم چون مرتب نمیتونم بزم باشگاه حالا خصوصی برداشتم ماهانه 300تومن ولی خیلی زورم میاد کسی هست مشهد نزدیکای بولوار فردوسی و جانباز باشگاه بشناسه شاید ارزون تر پیدا کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2738
چه جوریاست 

من دارم  روزانه بهت ورزش میده و کم کم زیاد میکنه ورزشارو، تو سی روز سایز کم میکنی 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

خیلی زیاده دوست برادرم بدنسازی میره با تمام امکانات و بوفه و نمیدونم چی و چی...همش ماهی ۱۵۰ میگیرن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
من دارم  روزانه بهت ورزش میده و کم کم زیاد میکنه ورزشارو، تو سی روز سایز کم میکنی

اسم اپلیکیشن جیه عزیزم

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
چه گرون نرم افزار ورزش از گوگل پلی دانلود کن مجانی 

اگه به خودم باشه اصلا ورزش نمیکنم بعدشم تو شهر غریبم من که ازدواج کردم مامانم اینا از مشهد رفتن منم تنها یجورایی اینجوری هم ورزش و هم سرگرمی دسته جمعی 180تومنه خصوصی 450نیمه خصوصی300خودم موندم چ کنم اخه خدایی زورم میاد جایه دیگه سراغ ندارم 

2706