2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه دومه عزیزم. اولیمو سز بودم. نگرانم از خونریزی بمیرم یا وحممو دربیارن😞😞

هبچی نمیشه نترس من جفتم چسبندگی به فیبرومم داشت! فیبروم خونریزی داد دکترت خوب باشه طوری نمیشه

من حتی نیاز به خون هم‌پیدا نکردم توکل کن

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2738
بچه دومه عزیزم. اولیمو سز بودم. نگرانم از خونریزی بمیرم یا وحممو دربیارن😞😞

نگران نباش توکل کن بخدا منم جفتم اکرتا بود چسبیدهدبود به رحمم رفتم ام ار آی تشخیص قطعی شد ....دکتر بهم گفت باید سر سزارین چندتا متخصص باشن و امکانش هست که رحم رو دربیارن  و  اینکه جفت به روده و کبد و چیزای دیگه چسیبیده باشه   خداروشکر دکتر تونست جفت رو خارج کنه و رحمم رو هم درنیاورد...این لطف خدا ولی تو این یکماهی که فهمیدم چقدر غصه خوردم و گریه کردم چون یک پسر دو ساله هم داشتم .دقیقا یادمه شب ۲۳ رمضان بود شب قدر برای سزارین بستری شدم......سعی کن خیلی مراقب باشی ممکنه زایمان زودرس داشته باشی حتما امپول بتا بزن ....و توکل کن به خدا چون همه چیز دست خودشه به حق این رورها دعا میکنم صحیح و سالم بچتو بغل بگیری

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
نگران نباش توکل کن بخدا منم جفتم اکرتا بود چسبیدهدبود به رحمم رفتم ام ار آی تشخیص قطعی شد ....دکتر ب ...

خداخيرتون بده كه گفتين 

استارتر عزيزم منم برات دعا ميكنم اگرلايق باشم.خداكمكت كنه

اللهم عجل لولیک الفرج ...
نگران نباش توکل کن بخدا منم جفتم اکرتا بود چسبیدهدبود به رحمم رفتم ام ار آی تشخیص قطعی شد ....دکتر ب ...

ممنون از توضیحاتت عزیزم. بچه الان کامله بخام زتیمان کنم. مشکل اینه بمارستان بستریم نمیکنه میگه باید هفته سی و نه کامل بشه

😍🥰
2706