2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه مرده افتاد تو اب زنگ زد 

خودمم میدونم بیمزس قبلنا مارو با اینا میخندوندن 

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است

خب به چی بخندیم حالا

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2738

من ک باطریم تموم شده افتادم ی جا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
دقیقااا 

اسی پروفایل خودتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
2706