2737
2734
عنوان

خانومایی که پسر یک ساله دارن

88 بازدید | 12 پست

گفتم پسر چون رشد و سیستم بدن دختر با پسر فرق داره 

خانوما میشه بگید چه کلماتی میگن .رشدشون قدشون وزنشون غذا خوردنشون چطوره .

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راه میره؟؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
من پسرم 11ماهگی راه رفت دندون هم12تاداره شماهاچی

اره منم ره میره و ۶ تا دندون داره حرف زدنش چجوریه؟؟

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
2738
حرف زیادنمیزنه مثلادده ببه اب مایک سالوسه ماهشه پسرم ده کیلووزن قدشم 83غذاشم خوبه همه چی میخوره دردش ...

غذای خودتون رو بهش میدین؟؟؟

غذای خودتون رو بهش میدین؟؟؟

اره بیشتراوقات اگ مناسبش باشه اماسرخ کردنی وایناباشه جدابراش درست میکنم.درروز بهش شیرپاستوریزه بیسگویت کره ی پسته وفندق میوه سوپ برنج وخورشت انواعش موزوانبه هم زیادمیدم تخم مرغ هرروز

تواول خودت مهمی قول بده قوی باشی😶