2737
2734

سلام خیلی دلم گرفته دارم با گریه تایپ میکنم یه لحظه گریه ام بند نمیاد .

دیروز داداشام زنگ زد به شوهرم گفت شماره بنا میخوام برای کار شوهرمم گفت باشه.

تیکه تیکه مینویسم گوشی از چند حروف بگذره دیگه تایپ میکنم صفحه رو نمیبینم مجبورم تیکه تیکه بذارم

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

خب#  

خدایا به آبروی حضرت مادر اول ببخشم بعد ببرم...طفل معصوم ۱۷ ساله... دلم برا خودم تنگ شده.... الهی موهات بریزه اگ بهم بگی آنه ... اونوقت منم بهت میگم حسن کچل😐... لعنت به هرآنکه به تو اعتماد کرد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خببببب  

خدایا به آبروی حضرت مادر اول ببخشم بعد ببرم...طفل معصوم ۱۷ ساله... دلم برا خودم تنگ شده.... الهی موهات بریزه اگ بهم بگی آنه ... اونوقت منم بهت میگم حسن کچل😐... لعنت به هرآنکه به تو اعتماد کرد ...
2738

دیشب هرچی بهش میگفتم شماره رو بفرست براداداشم گوش نمیداد میگفت بعدامیفرستم امروز داداشم زنگ زد گفت اگه نمیخواد بفرسته خب بهم خبربده منم گفتم میفرسته صبرکن 

خلاصه مثله اینکه داداشم بهش برحورده بهم اس داد گفت خودم گیراورد یکیو دیکه نمیخواد منم به شوهرم گفتم شوهرم بهش برخورد

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

🤒

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2706