2733
2739

روزی یک لیوان دمنوش رازیانه بخورید      تا زمانی که سینه تون درد بگیره  (بعد از یک الی دو ماه_بستگی به بدنتون داره__داخل سینه احساس درد می کنید)       همین موقع که این رو حس کردید       دیگه دمنوش رازیانه نخورید

هم درد و هم خون ریزی رو کم می کنه 

در ضمن در زمان پریودی دمنوش رازیانه نخورید   (بقیه روزها بخورید)          ----       هنگام پریودی سعی کن هیچ غذای سردی نخوری  --   دمنوش دارچین هم موقع پریودی بخور

عسل + سیاه دانه نیم کوب شده      به نسبت 3 عسل و 1 سیاه دانه ترکیب کن (بهش میگن   دوسین)        و شب و صبح بخور (یه قاشق)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

چون درون رازیانه   هورمون زنانه (استروژن) هست   برای خانم بسیار مفید است          توصیه اکید میشه اشتباها مرد ها مصرف نکنن که بدن مردها رو سرد می کنه (هورمون های مردها رو بهم می ریزنه)
خواص رازیانه برای خانم‌ها
رازیانه خواص هورمونی دارد و برای بیش از 90 درصد از خانم‌ها تجویز می‌شود. به این شکل که در ترکیب آن، استروژن (هورمون زنانه) بالایی یافت می‌شود. به همین دلیل باعث افزایش شیر شده و بهترین درمان برای قطع قاعدگی است. رازیانه ضد چاقی است، التهاب‌های واژن و علائم یائسگی مثل گرگرفتگی را برطرف می‌کند. علاوه بر این اگر با گل‌گاوزبان صرف شود، قاعده‌آور است، یعنی قطع قاعدگی را متوقف می‌کند.

ضمن اینکه  در صورت استفاده از دمنوش رازیانه  موهای زائد در صورت بسیار کم میشه و حتی حذف میشه
و گونه خانم ها بسیار شاداب تر میشه   (پف می کنه  تو پر میشه) >  باعث میشه صورت شاداب تر و جوان تر بشه
اثر ضد پیری داره.          

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط سیاه دونه رو به اندازه مصرف همون موقع بکوبید و بخورید،نزارید کوبیده شده بمونه برا چند ساعت بعد ، ...

اگر با عسل ترکیب بشه (بعد از کوبیده شدن)          فکر نمی کنم خطری داشته باشه     درسته ؟

2731

بعضی از فواید رازیانه :
۱) رازيانه اثر زياد كننده ی شير را در زنان شيرده دارد و بدين منظور مي توان از دم كرده ی رازيانه استفاده كرد.

۲) اشتها آور و مقوي است.

۳) نفخ و گاز معده را از بين مي برد.

۴) قاعده آور است.

۵) استفاده موضعی آب برگ های رازیانه، ناراحتی و خستگی مفرط چشم را از بین می برد. این گیاه که ادرارآور است، با تکرر ادرار سموم بدن را دفع می کند.

۶) جوشانده ريشه رازيانه ملين و مسهل است.

۷) روغن تخم رازيانه كرم روده را از بين میبرد.

۸) حالت تهوع را برطرف مي كند.

۹) براي برطرف كردن آسم ، سرفه و تنگي نفس از دم كرده تخم رازيانه به مقدار سه فنجان در روز استفاده كنيد .

۱۰) براي رفع اسهال رازيانه را با زیره سبز به نسبت مساوي دم كرده و نوش جان کنید.

اگر با عسل ترکیب بشه (بعد از کوبیده شدن)          فکر نمی کنم خطری داشته با ...

فرقی نداره ،همون موقع خورده بشه اشکال نداره ،نباید بمونه چه با عسل چه بی عسل،یه جور سم از خودش تولید میکنه اگه بمونه

فرقی نداره ،همون موقع خورده بشه اشکال نداره ،نباید بمونه چه با عسل چه بی عسل،یه جور سم از خودش تولید ...

نمی دونستم                 مطمئنی ؟ !        اگر توی عسل هم باشه باز سم تولید می کنه           ؟

2738