2737
2734

من ک اولین و اخرین بار ک همچین کتکی تو عمرم خوردم

یکماه بعد از عروسیم بود

تمام لبم پر خون بود. همه جای بدنم کبووود . تو رونم با چکش آهنی زد تا یکماه خوب نمیشد جاش.

تا یکهفته از بدن درد خابم‌نمیبرد نمیتونسم جابجا بشم.

دعوا سر این بود ک فحش ب خانوادم داد منم برگشتم گفتم مامان خودت بابای خودت.

مامانشم طبقه بالام بود شنیده بود خلاصه فرداش اومد پایین دعوا کرد با من

شوهرمم تا میخوردم منو ززززد

هیچوقت یادم نمیره و هیچوقت نمیبخشمش...

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان رابطتت چجوره با شوهرت استاتر؟؟

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2740
این حرفا مال چند وقت پیشه؟

مال پارسال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
الان رابطتت چجوره با شوهرت استاتر؟؟

الان خیلی بهتره چون دیگه تو اون خونه لعنتی نیسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم شوهرم سر اینکه بچم گوشش عفونت کرده بود گفتم بیا ببریمش دکتر از اون ورهم مادرشوهرم مریض بود میگفت باید اول به مامانم برسم ببرمش دکتر بعد میام بچمونو میبریم دکتر سر این دعوامون شد و کتک کاری

الحمدالله دست به زن نداره

معتقده مگه زنم ميزنن

انشالله هيچوقت از اين اتفاقا واست ديگه نيفته استاترجان

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
واااااای  با چکش 😖😖😖

وحشتناک بود.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706