2737
2739
عنوان

من عزراییلم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 58 پست
جسم بلند نمیشه که روحته.. هنوز باورش نشده..وقتی میخواد پاشه میخوره به سنگ لحد...یه همچین چیزی.. م ...

آره روح وابسته ب جسمه ولی بعصی مواقع هم فک میکنم اون  عذابا اون زجرایی ک قراره بکشیم کاملا بی دغدغس دیگخ میدونی پیش خدایی ولی اینجا با خدا بودن آرامشع ک سخته رسیدن بهش😭

من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی قشنگ بود باورت میشه دارم اشک میریزم

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2728

من ميترسم بميرم بعد از اينكه خاكم كردم زنده شم

واي همه جا تارييييك دورم كفن جايه تنگ همونجا زنده شمو از ترس سكته كنم بميرم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
من ب جمله زمین گرده و چوب خدا صدا نداره کاملا معتقدم

اره منم

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
فکر میکنم مرگ یه مرحله ی دیگه اس  مگه میسه این همه سال زندگی کنی بعد یهو تموم شه؟ پس خوبیایی ک ...

ﭼﻮﺏ ﺗﻨﺒﻴﻪ ﺧﺪا ﻧﺎﻣﺮئیست...
ﻧﻪ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﻔﻬﻤﺪ,ﻧﻪ ﺻﺪاﻳﻲ ﺩاﺭﺩ...
ﻳﻚ ﺷﺒﻲ ﻳﻚ ﺟﺎﻳﻲ...
ﻭﻗﺘﻲ از ﺷﺪﺕ ﺑﻐﺾ,ﻧﻔﺴﺖ ﻣﻴﮕﻴﺮﺩ...
ﺧﺎﻃﺮﺕ ﻣﻲ ﺁﻳﺪ...
ﻛﻪ ﺷﺒﻲ ﻳﻚ ﺟﺎﻳﻲ...
ﺑﺎﻋﺚ و ﺑﺎﻧﻲ ﻳﻚ ﺑﻐﺾ ﺷﺪﻱ
ﻭﺩﻟﻲ ﺳﻮﺯاﻧﺪﻱ...
آﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻴﻜﺮﺩﻱ ﺑﻐﺾ
ﭘﺎﭘﻲ اﺕ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ...
و ﺷﺒﻲ ﻳﻚ ﺟﺎﻳﻲ...
ﻣﻴﻨﺸﻴﻨﺪ ﺳﺮ ﺭاﻩ ﻧﻔﺴﺖ...
و ﺗﻮ ﻫﻢ ﺑﺎﻻﺟﺒﺎﺭ ...
ﻫﺮ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﺻﺪﺑﺎﺭ...
ﻣﺤﺾ ﺁﺯاﺩﻱ ﺭاﻩ ﻧﻔﺴﺖ...
ﺑﻐﺾ ﺭا ﻣﻴﺸﻜﻨﻲ...
ﺁﺭﻱ,اﻳﻦ چوب، ﭼﻮﺏِ ﺧﺪاﺳﺖ....

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2740
ماهم یکی از فامیلامون تو خواب فوت شد 😭 ی چن مدت میترسیدم بخابم 

وای نگو

من دلم نمیخواد موقه مرگم خواب باشم...یا تنها باشم

از مردن با خفگی تو اب و اتیش سوزی خیلییییییییییییییییییییییییییی میترسم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

[QUOTE=104636885]من فقطططططططططططططط چون نماز نمیخونم میترسم بمیرم...میترسمااااااااااااا ینی بعضی شبا خداشاهده تا صبح ...[/Q

منم اینطو بودم ولی حالا ی سال و نیمه کامل میخونم

ب این فکر کن تو این دنیا کلی چیز داری و باید از خدا تشکر کنی

خدایا شکرت اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

شاید باور نکنین ولی من مردم و دوباره زنده شدم.باورنکردنیه ولی اون تونل که میگن راسته ازون به سرعت زیهد پرتاپ شدم یجایی که خیلی سرسبزبود و یه عالمه ادم منتظرواستاده بودن و لبخندمیزدن منم میشناختمشون انگار.رفتم طرفشون که دوباره ازون تونل برگردونده شدم😠😠😠😠.نگو غش کرده بودم زیر دست دندونپزشک که اونا احیام کردن.خوب بودا

چون جای سرسبز رفتین پرسیدم...اخه من تونمازخوندن کاهلم

اتفاقا من بعداون ماجرا یکباردیگم اینجوری شدم که از بالا خودمو میدیم...منم کاهلم درنماز خاک توسرم ولی سعیم تو اینه که بخونم...ولی اونجوری که میگن ترسناگه نبود..حتی عزراییلم دیوم مردی قدبلند خندان لاغر..که هنوز که هنوزه ازجلو چشمم نمیره