2733
2734

سلام من ارشد حقوق جزا هستم دانشگاه پیام نور فقط تو امتحانا شرکت میکردم الان پایان ناممو نوشتم نمیدونم چطور باید وقت دفاع بگیرم چندروزه وقت میدن چون اگه تا اول مهر وقت دفاع نگیرم پول ی ترم دیگم باید بدم ممنون میشم اگه چیزی میدونید کمکم کنید

میری پیش مدیر گروه رشتتون. با هماهنگی استاد راهنمات میگی این تاریخ میخوام دفاع کنم اونا هم تایم خالی باشه بهت میگن و تعیین وقت میکنن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

عزیزم دفاع پیام نور یه مقداری طولانی تره . فکر نکنم تو این یکی دو هفته بهت وقت دفاع بدن . منم دکترای اقتصادم . اگر  کمکی خواستی در خدمتم 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دفاع پیام نور یه مقداری طولانی تره . فکر نکنم تو این یکی دو هفته بهت وقت دفاع بدن . منم دکترای ...

مرسی عزیزم شما هم پیام نوری؟ من امسال میخوام دکتری هم شرکت کنم چطوره؟

2728
مرسی عزیزم شما هم پیام نوری؟ من امسال میخوام دکتری هم شرکت کنم چطوره؟

نه عزیزم ارشد غیرانتفاعی بودم . دکترا آزاد . من پارسال دکترا رو تمام کردم . فقط الان بخشنامه آمده برای دکترا باید مدرک زبان ارائه بدی . وگرنه ازت آزمون تعیین سطح میگیرن . دو مقاله باید داشته باشی حداقل یه isi و یه علمی پژوهشی خوب . مقاله isi هم در حد ایمپکت فاکتور q1 باشه . اگر یه تالیف کتابم داشته باشی راه برات بازتره 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
نه عزیزم ارشد غیرانتفاعی بودم . دکترا آزاد . من پارسال دکترا رو تمام کردم . فقط الان بخشنامه آمده بر ...

موفق باشی خانم دکتر خوشحالم از اشناییتون  یعنی بعد از ازمون و وقت مصاحبه باید مدرک زبان و مقاله ارائه بدم؟ هزینه ازاد چطور بود؟

2738
مرسی عزیزم به نظرت چندروزه وقت میدن؟

نمیدونم من آزاد بودم. ولی استادامون به هفته آخر شهریور میگفتن هفته دفاع مقدس😂😂

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
موفق باشی خانم دکتر خوشحالم از اشناییتون  یعنی بعد از ازمون و وقت مصاحبه باید مدرک زبان و ...

ممنونم گلم همچنین .اره عزیزم . هزینه آزاد سرسام آور بود ۹۰ تومن تمام شد

واقعا من هیچی از اینا نمیدونم جا خوردم 

واقعا؟؟؟ دانشجوی ارشدی گلم اینا رو باید بدونی . من خودم ۶ ساله نویسنده ام و مقالات isi و isc و اسکوپوس و علمی پژوهشی برای تمام رشته ها مینویسم . حتی از امارات و پکن و آمریکا هم دانشجو دارم . تالیف کتاب انجام میدم . رساله دکتری مینویسم انواع طرح های پژوهشی برای اساتید . اگر خواستی درخواست دوستی بده برات لینک گروه تلگراممو بفرستم