2737
2734

هر چی قسم خوردم که نرفتم میگه رفتی من نشونه گذاشته بودم😐

من دیشب از خستگی غش کردم حتی گوشی خودمم چک نکردم

قبلا چندبار رفته بودم سرگوشیش اما دیگه قسم خوردم نرم

چیکارش کنم هی میگه دیشب رفتی🙁 واسه کاری که نکردم حرف بشنوم خیلی حرصم میگیره چی بگم بهش😭😭😭😭😭سرصبحی سردرد گرفتم از دستش😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو‌ اره رفتم چطور مگه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2740
توروخدا کمکم کنییییید

کمکهای من فکر کنم اینحا به درد کمتر کسی بخوره

من یه قاطی به تمام معنا هستم همسرم ازین گیرها بخواد بده حتما یه لگد خواهد خورد

حالا نمیدونم از خوبیشه یا اینکه اخلاقمو میدونه ازین کارها هیچ وقت نکرده

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

حتمایک چیزی داره که به خودش شک داره نشون گذاشته

بگو ترسی ندارم برم جلوی خودت میرم چرایواشکی برم وبگم نرفتم پس وقتی میگم نرفتم نرفتم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706