2733
2739
عنوان

علايم حاملگي؟؟؟؟

211 بازدید | 23 پست

ترخدا ميشه بهم بگين اوناييه ك ناخواسته باردارشدين مخصوصا

ترخذا دارم ميميرم از استرس

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

تاپيك قبلمو بخونين گفتم بهو سرگيجه شديد گرفتم امروزبا  حالت تهوع مسخره اب دهنمم نميتونستم قورت بدم 

حالم بد شد بذور بردنم رفتم با يكي از فايلامون دكتر همش دكتره ميگفته مثل اينكه حامله اي منم ميگفتم نه حتي جرعت نكردم بگم حالت تعهوع اومدم خونه رفتم دسشويي يهو كلي ازم خون ريخت اومد😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب های عجیب غریب.تکرر ادرار.اشتهای زیاد.ضعف.خستگی .خواب زیاد.تیر کشیدن کشاله ران و....... بازم بگ ...

همرو دارموااااااي😔😔😔

2731
نمیر حالااااا بعدااا جیگری بشه براش ضععععف کنی😁من روزای سختیو گذروندم و الان به این نتیجه رسیدم

عقد كرده ام هنوز سرزندگيم نيستم همينجوريش مادرشوهرم پدرمو دراورده حامله باشم خودمو ميكشم😔😔😔😔

2738
عقد كرده ام هنوز سرزندگيم نيستم همينجوريش مادرشوهرم پدرمو دراورده حامله باشم خودمو ميكشم😔😔😔😔

وا خب شوهرت کرده تازه ادم ساده تو باید دست پیش بگیری جلو شوهرت و خانوادش .پسر اون کردههااااااا

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

با همسرت صحبت کن زودتر عروسی بگیرین

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
وا خب شوهرت کرده تازه ادم ساده تو باید دست پیش بگیری جلو شوهرت و خانوادش .پسر اون کردههااااااا

مگ مادرشوهر اين چيزا حاليشه😭😔😔 من اگ شانس داشتم عروسيم ك چند روز قبل محرم بود بهم نميخورد 

2706