2737
2739
عنوان

خسته شدم از پلی کیستیک 😭

993 بازدید | 26 پست

توروخدا بیاین بگین چیکار کنم دارو گیاهی با چی باردار بشم؟

همش میترسم چن سال بعد باردار نشم واسه همین استرس دارم

یماهه هم پریودم نیومده هنوز رفتم دکتر قرص متفورمین بهم داد که بدتر قرصای شیمیایی پریودمو بهم زد 

قبلنا خودش دیر میکرد ولی میومد 

ولی الان تا قرص نخورم نمیاد خسته شدم دیگه 😭😭😭

دکتر طب سنتی یا دکتر متخصص تو بندر میشناسین معرفی کنین؟

طب سنتی تبریزیان هم از تو واتساپ پیام دادم هنوز جواب نداده باید پیش کی برم چیکار کنم منظم بیاد اینجوری معلوم نیس تخمک گذاریم معلوم نیس کی اقدام کنم؟گیج شدم😭😭😭

ای وی اف

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من رفتم طب سنتی و با داروهایی که داد و حجامت و بادکش باردار شدم..

ولی غیر از اون دو بار دیگه هم یهویی باردار شدم و دلیلش این بود که بهش فکر نمیکردم و استرس نداشتم.. چهارماه بود که پریود نمیشدم ولی ناخواسته باردار شدم..فقط به این خاطر که بهش فکر نمیکردم همین

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

[QUOTE=104600129]من رفتم طب سنتی و با داروهایی که داد و حجامت و بادکش باردار شدم.. ولی غیر از اون دو بار دیگه هم یهو ...[/QUOTE خدا واستون نگه داره 

کاش میشد بیخیال شد خسته شدم 

خب یماهه نیومده همش استرس دارم که این ماهم نیاد😭

نمیدونمـ.چون من پریودم نامنظمه همش میگم مشکل از منه

مال منم نا منظم بود پلی کیستیک هم بودم رفتم یه دکتر خوب گفت شوهرت هم آزمایش بده بعد معلوم شد از شوهرمه واریکوسل داشت عمل کرد دو ماه بعد حامله شدم

2706