2733
2734
عنوان

بچه ها مگه میشه پوست ادم تو یکماه اینقدر خوب شه??

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی داد بهت؟

راکوتان داد

محلول ساختنی

با ی محلول دیگه

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2731
نه فقط میدونم کرم میزنه چون یکی دیگه از اقوامشون هم یهو سفید شد ممکنه کرم دست ساز باشه?

نمیدونم...اخه کرم‌ ۱ ماهه تا این حدی که میگی صاف و روشن نمیکنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
نه عزیزم خیالت راحت جوش نداشت    

خو پس هیچی 😊

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
مرسی عزیزم

خواهش

توروخدا امضاتو بردار 😣😣

منم از همین تعجب کردم آخه تو یکماه مگه میشه

یا آر اف کرده یا مزو الکی به بقیه میگه کرم زده

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
آره منم میخام بخرم با عصاره آووکادوشو 😀

من آلوورا میزدن الان داره تموم میشه عصری بابونه خریدم چون فقط بابونه داشت😢

آووکادو و بادومش از همش بهتره

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2706