2733
2739
عنوان

بچه ها مگه میشه پوست ادم تو یکماه اینقدر خوب شه??

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ازمايش مرتب بده مشكلى پيش نمياد 

ممنون ک گفتی .خدا خیرت بده ❤

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2740
من باردارم میشه بخورم؟؟ با تجویز پزشک خوردین یا خودتون گرفتین؟؟

نهههه، اصلا.

بله، پزشك بايد تجويز كنه. تا ٣ ماه بعد از مصرف هم نبايد باردار شد

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

[۹/۱۳،‏ ۱:۲۵]  بله پوست به حالت اول برمیگرده چون به مراقبت احتیاج داره همونطور که ۳۰سال مسواک میزنید واگه یک ماه نزنید دندوناتون زردو خراب میشه وهرروز غذا میخورید اگه یک هفته نخورید ناراحتی معده پیدا میکنید پوست هم احتیاج به تغذیه ومراقبت داره

[۹/۱۳،‏ ۱:۲۵] : ولی شما که پوستتون خوبه میتونید یک یادوشب درمیون استفاده کنید برای مراقبت

[۹/۱۳،‏ ۱:۲۶]  ممکنه که روی پوست سفید دارای منافذ لک ایجاد کنه؟بعد از استفاده نکردن مجدد

[۹/۱۳،‏ ۱:۲۷] : نه لک ایجاد نمیکنه نهایت برمیگرده به حالت اول

[۹/۱۳،‏ ۱:۲۸] : من یکی از دوستام یه دوره زد پوستش خیلی سفید شد بعد دیگه نگرفت برگشت به حالت اولش اتفاق دیگه ای برای پوستش نیفتاد

[۹/۱۳،‏ ۱:۳۲] : ببینید دوره اول هرشبه دوره دوم هرشب البته بستگی به پوست ومیزان مشکلش داره دوره سوم یک یا دوشب درمیون بعد از اون دیگه هفته ای یکی دوشب فقط برای مراقبت استفاده میشه

[۹/۱۳،‏ ۱:۳۲] : خیلی به صرفه اس چون از همه کرمها بی نیاز میکنه

2706