2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 238 پست
چون عشقم رو میخوام و زندگی با اون  چون حس میکنم زندگی با اون قشنگه فقط تو این خونه حالم بده ن ...

اخی باد ۵ سال پیش خودم افتادم. ۵ سال پیش منو عشقم داشتیم خودمونا میکشتیم که به هم برسیم همه از عشق ما میگفتن. و من فکر میکردم عاشق تر ما اصلا وجود نداره.

و الان روزی شده که داریم به طلاق فکر میکنیم.

سعی کن از خدا چیز زوری نخوای

منم حس حروم شدن روزای زندگی مو دارم چون خیلی کارا میخوام بکنم و نمیشه همشم از بی پولیه 

آخخخخخخخ گفتی

منه بدبختم همینطورم

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز تو یه مهمونی خانوادگی همه دخترا ازدواج کرده بودن و بچه آورده بودن . منم با مدرک کارشناسی ارشد ...

لعنت بر دهانی که بی موقع باز میشه

خب به تو چه پول تورو میخورم مگه

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
اخی باد ۵ سال پیش خودم افتادم. ۵ سال پیش منو عشقم داشتیم خودمونا میکشتیم که به هم برسیم همه از عشق م ...

چرا عزیزم؟

طلاق چرا؟

مگه همو دوست نداشتید؟

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2728
عزیزم نگفتی مشکلت چیه ها؟؟؟؟وااای دیگه دارم میمیرم 😭😭😭

بیین یکم ک سنت بالا بره بعد میفهمی ک چ مسئله ساده ی بوده،واگه حلش نکنی خدای نکرده ممکنه گند بزنه ب ایندت ،پس قوی باش وحلش کن،دشمنت بمیره

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
لعنت بر دهانی که بی موقع باز میشه خب به تو چه پول تورو میخورم مگه

اصلا خوابم نمیبره 😢

خوب گناه من چیه که شرایط ازدواج و کار واسم فراهم نمیشه . انگاری همه درا بستس 😔😔😔

اخی باد ۵ سال پیش خودم افتادم. ۵ سال پیش منو عشقم داشتیم خودمونا میکشتیم که به هم برسیم همه از عشق م ...

ای وای من چرا طلاق!؟؟چی شد مگه یهو؟

2738
الهی کوچیکه چند سالشه؟؟؟عزیزم شوهرت خوبه باهات؟

سه،شوهرم فرشته س فقط بال نداره مشکل خودمم فدات ولی خب زیادب خودش نمیرسه ومن قیافه وتیپ حقیقت برام مهمه یکی از دردام همینه

ببین ناراحت نباش اصلا اگه نمی‌رسید ی بیشتر داغون میشی بخدا

بیین یکم ک سنت بالا بره بعد میفهمی ک چ مسئله ساده ی بوده،واگه حلش نکنی خدای نکرده ممکنه گند بزنه ب ا ...

باشه عزیزم دعام کن راه زندگیم مشخص شه و ببینم کدوم درسته و تو همون راه موفق شم

هیییی هیییی عاشقی؟؟؟ی طرفه؟

نه بابا عاشق کجا بود؟آی ام سینگل آی ام تنها آی ام 😔😔😔😔

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
امروز تو یه مهمونی خانوادگی همه دخترا ازدواج کرده بودن و بچه آورده بودن . منم با مدرک کارشناسی ارشد ...

اهههه چه شرایط بدیییی

2706