2733
2739
عنوان

شوهر خوب یعنی...😍🙈❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 65 پست
فقط بگه شماره کارت بده عزیزم واست پول بریزم😂😂

خخخخخ به اون که نمیگن شوهر خوب میگم شوهر رویایی

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهربون وفادار راز نگه دار باسیاست اجتماعی باهوش .و....

فقط یه ویژگی 😆

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
از شوهرم همین سوال و الان پرسیدم گفت من دیگه نمیدونی

همشون همینن 😐 شوهره منم گفت ادم به این گندگی نمیبینی واقعا این چه سئوالیه😐

2731
2740

💠🌀⭕️✨🔷🔹

🌀

⭕️ @Moshavere_Channel

🔷

🔹

یک مرد خوب، این اشتباهات را نمی‌کند

_هرگز از ظاهرتان ایراد نمی‌گیرد

«اگر موهایت فقط کمی بلندتر بود»، «اگر می‌توانستی چند کیلو وزن کم کنی»، «اگر بلد بودی بهتر آرایش کنی» و ...، چیز‌هایی هستند که یک مرد خوب هرگز به زبان نمی‌آورد و ظاهرتان را جوری قضاوت نمی‌کند که احساس بدی نسبت به خودتان به شما بدهد

_هرگز به حریم خصوصی‌تان حمله ور نمی‌شود

_هرگز ناامیدتان نمی‌کند

_هرگز کاری نمی‌کند احساس کنید اولویت او نیستید

_هرگز این احساس را به شما نمی‌دهد که در رابطه‌تان تنها هستید

_هرگز به شما خیانت نمی‌کند

_هرگز به شما بی‌احترامی نمی‌کند مخصوصا در جمع دوستان و خانواده اش

_از مشکلات فرار نمی‌کند، آن‌ها را مدیریت می‌کند یا نهایتش میگوید بیا باهم این معضل را حل کنیم

_از شما سوء استفاده نمی‌کند

_او هیچوقت بدقولی نمی‌کند و روراست است

_بدبین و منفی گرا نیست

_ذهنش بسته و محدود نیست

_از شادی‌ها وپیشرفت شغلی شما ناراحت نمی‌شود

خیلی مهم است مردی را در کنار خود داشته باشید که بتواند دست آورد‌های شما را جشن بگیرد و موفقیت خودش بداند.

🔹

🔷

⭕️ @Moshavere_Channel

🌀

💠🌀⭕️✨🔷🔹

يعني اينكه بهم زنگ زده ميگه راسي هجده سالته يا هفده ميگم هجده براچي ميگه ميخوام اين برگه رو پر كنم فك ميكنه نميفهمم برا تولدم ميخواد كيك بياره ناگفته نماند باهاش قهرم

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
يعني اينكه بهم زنگ زده ميگه راسي هجده سالته يا هفده ميگم هجده براچي ميگه ميخوام اين برگه رو پر كنم ف ...

اخی 😍😂😍

2706