2726
عنوان

شوهر خوب یعنی...😍🙈❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 65 پست

چیشد راستی قبول شدی دانشگاه فرهنگیان؟

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به قول مادر جاریم 

کله پدر مرد خوب ....

منظورش اینه مرد خوب وجود ندارد که البته راسته 

همه مرد ها برای غریبه ها و مخصوصاً خانم های غریبه مررررررررررردن

اما برای زن و بچه خودشون چین خدا میدونه

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
چیشد راستی قبول شدی دانشگاه فرهنگیان؟

کی؟

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
2728
به قول مادر جاریم  کله پدر مرد خوب .... منظورش اینه مرد خوب وجود ندارد که البته راسته  ...

خخخخخخ

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
یه مرد عاشق مرد عاشق قوی ترین و محکم ترین موجود دنیاست

اره دقیقا