2733
2734
عنوان

خانومایی ک به زیباییشون اهمیت میدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 67 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب رنگی برای پوست ضرر داره به اندازه کرم پودر نیست ولی خب نباشه خیلی بهتره مخصوصا این که ضدآفتاب مدت ...

خب کسی رنگی میگیره ک پوستش یا لک داره یا جای چوش 

اینکه بخوای ضد افتاب بزنی و روش پنکک ک خیلی زمان بره اون ک بهتره و بصرفه تر از لحاظ قیمت و اینا

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2742
نمیشه اخه جای جوشو چی کنیم😢

خیلی طبیعیه خب چه اشکالی داره دیده بشه 

به جای پوشوندن به فکر برطرف کردنش باش چون پنکیک و کرم پودر و اینا روزانه ضرر داره برای پوست

من دانشگاه بدون هیچ آرایشی میرم با این که آرایش کردن خیلی دوست دارم ولی واسه هر روز هر روز لزومی نمیبینم آرایش کنم پدر پوستم دربیاد اینم باعث شده اعتماد به نفس داشته باشم 

خیلی طبیعیه خب چه اشکالی داره دیده بشه  به جای پوشوندن به فکر برطرف کردنش باش چون پنکیک و کرم ...

عزیزم اگ در حد معمول باشه اشکال نداره من جای جوشام خیلی زیاده 

۳ ساله بفکر برطرف کردنشونم پدر خودمو خونوادمم دراوردم از بس دکتر و اینور اونور رفتم اما نمیشه ک نمیشه

عزیزم اگ در حد معمول باشه اشکال نداره من جای جوشام خیلی زیاده  ۳ ساله بفکر برطرف کردنشونم پدر ...

فرورفتگی داره یا لک شده؟

دکتر به نظرم فایده ای نداره خودم رفتم جوشام بدتر شد

لایه بردار و ماسک اینا گذاشتم و یه سری رسیدگی کردم پوستم خیلی بهتر شد اولایل دانشگاه روم نمیشد پنکیک میزدم ولی دیگه از یه روز دیگه نزدم به پوستم رسیدم و خیلی خوب شد

2740
فرورفتگی داره یا لک شده؟ دکتر به نظرم فایده ای نداره خودم رفتم جوشام بدتر شد لایه بردار و ماسک این ...

لک شده

بچه ها اگر کسی افتادگی شکم یا سینه های شل و آویزان داره ازدوره های فیت کردن و سالم خوری خانم‌ساداتیان استفاده کنه کارشون عالیه من دوماهه ۱۲کیلوباهاشون کم کردم هرروزپیگیرم بود سالم خوری بدون گرسنگی و محدودیت و ورزش هوازی درمنزل شکمم‌عالی شده بعد زایمان افتضاح بود

دوماهه کلا ازم ۹۰گرفت واقعا به هرکسی میگم میگه هیچی نگرفته 

من قبلا هزینه زیادی واسه ودمنوش و قرص دادم‌نتیجه نداد رژیم خودسرانه هم‌ فایده نداشت 

الان خداروشکروزنمم ثابت شده

ایدی تل گرامشونPPPPP_e@واسه مشاوره خیلی دلسوزانه وقت می زار ه

2706