2737
2734
عنوان

آدم کردن مرد خیانتکار

506 بازدید | 36 پست

من به شوهرم شک دارم چون بشدت مشکوکه.

من ۲۴ سالگی اولین بچم رو بدنیا آوردم و توی بارداریم شوهرم زیاد چت میکرد بهش میگفتم چقد چت میکنی. میگفت الکی حساس شدی دیوونه ای شکاکی... در حالی که چند ماه بعدش یسری اسکرین شات ازش پیدا کردم تو لپتابش که بله... با چندین نفر چت عاشقونه داشته.

یه مدت طولانی حدود ۴ سال خبری نبود دیگه از این چت کردنای مشکوک ... بنظرم زندگیم داشت خوب پیش میرفت. کم کم داشتم رابطه مون رو بازسازی میکردم  چون قبل بچه خیلیییی همدیگرو دوست داشتیم. 

تا اینکه دوباره باردار شدم و بچه دومم بدنیا اومد. اولش اوکی بود میومد کمکم و کار خاصی نمیکرد ... که کم کم بیرون رفتنای طولانی و بدون دلیلش شروع شد.

یروز بهم گفت من دیگه نمیتونم بسوزم به پای تو... میخوام جوونی کنم عشق و حال کنم.

۵ ۶ ساعت میرفت بیرون کلا معمولا برای خواب میومد خونه. 

وقتی بهش میگفتم رفتارات رو دوست ندارم بهت شک دارم. میگفت الکی شک داری چیزی نیست..  به جون بچم قسم میخورد که چیزی نیست.

تا اینکه با پدر و مادرش درمیون گذاشتم و اونا هم گفتن آره مشکوکه.... خلاصهههه

کاش میشد اونی که منتظرشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم چقد بد 💔

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2740

من در حال مدرک جمع کردن بودم. که بهش ثابت کنم توهم نزدم و مریض نیستم. چون همش بهم میگفت تو مریضی که الکی شک داری....

یروز گوشیمو گذاشتم رو حالت ضبط صدا و رفتم بیرون از خونه و برگشتم و بعد اون وویس رو گوش کردم که یه مکالمه بشدت مشکوک بود...

با طرف احوال پرسی کرد و داشت بهش میگفت امشب نمیتونم بیام و استراحت کن و این حرفا....

ولی پدر مادرشوهرم انقد تابلو بازی درآوردن تا اینکه شوهرم فهمید واسش نقشه کشیدیم و میخوایم تعقیبش کنیم...

قاطی کرد و من  دیگه نتونستم مدرک جور کنم.

از اون روز به بعد شوهرم تعقیر رویه داد و بجای اینکه بگه من با دوستام میرم مشروب میخوریم و تفریح میکنیم. میگفت میرم باشگاه

من در حال مدرک جمع کردن بودم. که بهش ثابت کنم توهم نزدم و مریض نیستم. چون همش بهم میگفت تو مریضی که ...

اوووف 🤦🏻‍♀️ کاش بهشون نمیگفتی میخوای تعقیب کنی

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...

و از اون روزای وحشتناک چند ماه گذشت... من تو این یک سال آب شدم داد زدم گریه کردم.. بیست کیلو لاغر شدم. مثل یه مرده متحرک شدم. روزایی که میخواستم کیف کنم از بچه دار شدنم لذت ببرم رو واسم جهنم کرد. خدا بچه های شیرینی بهم داده. خیلی.... ولی رابطم با شوهرم اصلا خوب نیست.

خیلی راحت بهم میگه اگه ناراحتی طلاق بگیر...

من با دوتا بچه. بدون هیچ کار و شغلی.. بدون هیچ حامی....

تو یه شهر غریب که فامیل درست حسابی ندارم.

غم دنیا تو دلمه.

هی میخوام سرپا شم یکاری واسه خودم بکنم. بزنم به بیخیالی و زندگی خودمو بسازم به آرزوهای شغلیم برسم ...

ولی روحم خسته و داغونه.

بهم میگه جوونیم حروم تو شد  ولی پیش خودش نمیگه که منم جوون بودم. اندام قشنگمو با بارداری از دست دادم. و روحمم بخاطر خیانتاش نابود شد...

حالا هم همش میگه من خیانت نمیکنم بهت. دوستت دارم بشین زندکیتو بکن کاری نداشته باش به کارای من وگرنه زندگیمونو بدتر میکنی... همش میگه اگه تو زنانگی داشتی دلبری بلد بودی میتونستی منو تو چنگت بگیری ولی نخواستی

اوووف 🤦🏻‍♀️ کاش بهشون نمیگفتی میخوای تعقیب کنی

خودشون میخواستن تعبیقش کنن. گفتن تو فقط بگو کی از خونه بیرون میره ما میریم دنبالش ... اگه کسی باشه حقشو میذاریم کف دستش...

بازم به مرامشون که کتمان نکردن و منو درک کردن

خیلی بی شرفن منم خیانت دیدم خیلی زیاد داغونم مرد روحمو عذاب داد افسردگی شدید گرفتم الان دو سه سالیه مثلا ترک کرده ولی من داغونم. شبیه دوقطبی ها شدم وسط خنده و صحبت یهو میزنم زیر گریه میرم تو فاز غم.. بعد همش میاد میگه قربونت برم چرا داغونی نبینم غمتو از این چرت و پرتا ماشالله به روی خودشم نمیاره علت حال بد من خودش

2706