2733
2739
عنوان

شیاف پروژسترون رکتال یا واژینال

13350 بازدید | 17 پست

سلام بعد از iui دکتر برام شیاف پروژسترون نوشته خود دکتر گفت هم میشه رکتال استفاده کردهم واژینال.

ولی دارو رو که گرفتم از داروخانه روش دستور نوشته بود واژینال 

فرقی داره اصلا؟حالا من که اینسری واژینال استفاده میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ک مقعدی گذاشتم یک عالم باد معده و آبروریزی

امشب واژینال گذاشتم یکم آرامش داشته باشم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

واژینال استفاده کردم هم راحتتره هم جذبش بیشتره

دستکش یکبار مصرف داشته باش با اون بزار

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2738
واژینال استفاده کردم هم راحتتره هم جذبش بیشتره دستکش یکبار مصرف داشته باش با اون بزار

والا من دیروز تاپیک زدم بم گفتن مقعدی جذبش بیشتره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

منم ای یو ای بم دادن 

...من معقدی گذاشتم مث کپسوله واس من .هم رکتاله هم واژینال هم خوراکی 😒😂😂😂😂😂😂فک کننننن من ای یو ای رکتال گذاشتم ۱۵ روز بعدش ک مثبت شدم تا الان واژینال گذاشتم واژینال سختتره میریزه بیرون و جذبش کمه ولی رکتال راحت

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
والا من دیروز تاپیک زدم بم گفتن مقعدی جذبش بیشتره

بخاطر اینکه جذب روده میشه و وارد خون میشه مبگن

ازونطرفم عذر میخوام اسهال میشی

چون تو این زمان بهتر فقط بدرازی و استراحت کنی واژینال باشه دیگه این دردسرارو نداره

فقطی ربع دراز کش بمون و پد روزانه یا دستمال پارچه ای بزار بعدش اضافه اش میریزه ک داخل اون بریزه ک لباست کثیف نشه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
منم ای یو ای بم دادن  ...من معقدی گذاشتم مث کپسوله واس من .هم رکتاله هم واژینال هم خوراکی 😒😂 ...

حالا اینسری واژینال گذاشتم ببینم فرقی میکنه سری پیش که رکتال مصرف کردم نشد(الکی مثلا بخاطر شیاف نشده😂)

حالا اینسری واژینال گذاشتم ببینم فرقی میکنه سری پیش که رکتال مصرف کردم نشد(الکی مثلا بخاطر شیاف نشده ...

من دکترم پرسیدم گف فرقی نداره .هرجور راحتی حتی میگم روش نوشته خوراکی !!!!!میشه خورد!!!!!

ب اینا نیس انشااللله ک مثبت شه پله بالا پایین نکن دوسه روز بخواب .دست شویی زور نزن و فرنگی برو .نشاسته قاطی شیر یا اب کن بخور هرروز .مسقطی و ماکارونی و سیبزمینی زیاد بخور .حموم نرو دوروز ‌.با اب گرم خودتو نشور .انشاالله ک میگیره

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706