2733
2734

سلام دوستای گلم مامانی گل و آینده چهارشنبه من پانکچر شدم تو ریکاوری هم درد داشتم اومدم خونه باز شب اول قابل تحمل بود اما پنج شنبه که الانه از صبح تخمدونام درد میکنه وقتی مثانم پر میشه تا دستشویی خمیده میرم اما مثانم خالی میشه بهتر میشم..احساس تب هم دارم یه هو داغ میشم ..بهم شیاف پروژستون ۴۰۰ مترانیدازول با فولیک اسید داده اما دوروزه مخصوصا امروز از تو داعم بی حال شنبه هم گفتن بیا 😔😔😔😔😔نمیدونم اصلا جنین دارم یا نه دعام کنید سیکل میکرو هستم هر چی گفتم جنین چندتا تشکیل شده گفتن شنبه بیا اگر تشکیل باشه ظهرش انتقال اونجا بهت میگیم تو پژوهشکده رویان ..اما حالتام باید چیکار کنم هایپرم نشدم عزیزای دلم 🐘چیکار کنم این داغی بدنم کلافم کزده😭😭😭😭😭😭

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بسلامتی عزیزم نکنه هایپر شدی؟

نه هایپر نشدم عزیزم داعم گر میگیرم تخمرونامم درد میکنه پامو کردم تو لگن اب 🙈

طبیعی عمل کردی عزیزم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

پس فقط چیزای شور بخور و سفیده تخم مرغ

میشه برای مادر شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستین😍🙏
وای خاطرات منو زنده کردی! شب اول تو دسشویی گریه میکردم کابوسم دسشویی رفتن بود اون روز

عزیزم 😔😔😔خیلی بده شما چند تا تخمک داشتی میکزو بودین یا ivfانتقال اول نی نی دار شدی به سلامتی برام مفصل بگو یکم اروم شم

2706