2733
2739
عنوان

بی بی چکم مثبت شد ولی...

377 بازدید | 14 پست

بچه ها تو این مدت این کارا رو کردم

قرص مفنامیک اسید خوردم

شله زرد خوردم

ی شربت نمیدونم چی بود عرقی جات خوردم

ی دمنوش خوردم

بدتر دوتا مرده دیدم

نمیدونم چرا اینجا اینا رو میگم شاید نباید بگم ولی دلم اروم نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دعا کن بی خیال باشم

من الان چهار ماه و ده روزه حاملم اما اصلا به موارد علکی حساس نشدم.مثل برق زمان میگذره برام.سه بارم رفتم مسافرت.الان تازه برگشتیم از شمال.

اصلا حساس نباش.دقت تو مواقع لازم  خوبه فقط.

من باردارم این چندروزم زیاد شله زرد خوردم

تازه ی ظرف شله زرد گذاشتم یخچال گفتم اگه حامله نبودم بخورم...هی در یخچالو باز میکنم هی هوس میکنم...شوهرمم گفتم بخور کار دستم میده...

تازه ی ظرف شله زرد گذاشتم یخچال گفتم اگه حامله نبودم بخورم...هی در یخچالو باز میکنم هی هوس میکنم...ش ...

خب بخور چیه مگه؟  به خاطر زعفرونش میگی؟  بخور بره بابا هیچی نمیشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

عزیزم من از بهترین دکتر این موضوع رو پرسیدم.میگه این مواد غذایی ک میگن باعث سقط میشه صدرصد دلیل علمی نداره و میگه مثل اگه زعفرون مضر هستش وقتی باعث میشه ک یه لیوان زعفرون دم کرده سر بکشی نکه بدنج زعفرونی چایی زعفرونی بخوری باعث بشه.مثلا اگه کرفس بده میگن اگه یه لیوان خالی آب کرفس بخوری یده نکه خورشت کرفس بد ضرر داشته باشه.

من هنوزم مثل قبل بارداری مثلا زعفرون و دارچین...تو غذام تغییری نکرده و خداروشکر مشکلی هم نبوده.

2706