2737
2734
عنوان

دلتنگی برای کسی که نخواست منو

1124 بازدید | 25 پست

سلام. شما هم شده دلتون تنگ شه واسه کسی که نمیخوادتون؟؟؟؟

من خیلی دلتنگشم.تو اوج دلتنگی بهم گفت نمیخوام باهات باشم و پای یکی دیگه در میونه.کلی خوردم کرد.ولی بازم مثل احمقااااا دلم براش تنگه.مرده شور ببره این زندگیو.الان یکماه میگذره ولی هنوز عادی نشده برام.نمیدونم ببینمش حالم چطوری میشه؟چطوری نگاه سردشو تحمل کنم؟

شده

اما برگشت 

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه 

نمیدونم چجور حسیه اما اگ روزی کسی منو نخواد قطعا از زندگیم پاکش میکنم

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2728

هيچوقت نگفت نميخوامت

اما فاصله گرفت دليلشم نفهميدم

بعد از يه هفته براش پيام خداحافظي فرستادم

بعد برعكس شد

اون افتاد دنبالم

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738
بعد چند وقت؟

يك هفته حدودا

اما قبلشم سرد بود يه مدت

والا شوهرم هلاک من بود و هست الان از دست کاراش عاصی شدم. وای به حال کسی که نخوادت. 

به جهنم. زندگیتو بکن چند وقت دیگه یادت میره. 

الان این دلتنگی طبیعیه

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!

خداروشکر کن رک گفت نمیخادت لااقل تکلیفت روشنه دوبا عاشق شدم هردو عالی ولی ی اخلاق بدی که داشتن نه میگفتن نمیخایم نه میگیفتن میخایم استریو ها و ... چک میکردن دنبالم بودن ولی جواب پیاماامو نمیدادن 

2706