2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام میشه هزینه ۱۲ هفته رو بگید و اینکه چند کیلو کم کردین؟ پیام خصوصی خواستم بفرستم نمیشد

منم نتونستم پیام خصوصی بفرستم

من واسه هر هفته 50 تومن هزینه کردم

شما خودتون یه قیمت تعیین کنید

نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2731

سلام

منم از رژیمش استفاده کردم 85 کیلو بودم شدم 69 کیلو. فقط یه کم گرونه. ماهی 210 هزار تومان. و اینکه با اونایی که کم نمیکنن برخورد میکنه میگه برین پولتونو پس بگیرین نیاین اینجا برای کسایی هستش که هدف دارن و میخوان واقعا وزن کم کنن. اگه کسی سوالی داشت میتونم کمکش کنم.

دوستانی که یک روزش رو خواستن براتون میزارم: 

صبحانه: یک لیوان سیر با 4 عدد ساقه طلایی 

ناهار: نصف لیوان آب مرغ با 5 کف دست نان سنگک + ا کاسه متوسط کاهو + 1 عدد هویج + 1 قاشق مرباخوری روغن زیتون 

شام: نصف کاسه متوسط ماست و خیار + 1 کف دست نان سنگک + 3 عدد زیتون

میان وعده: نصف لیوان شیر کم چرب با دو عدد خرما - 2 واحد میوه مثل سیب و شلیل

خانم پرنیان قربان پور یکی از باسوادترین ، باتجربه ترین ، دلسوزترین و مهربون ترین کارشناس های تغذیه هستن و سالهاست که با رژیمهای اصولی و روش های خلاقانه شون افراد زیادی رو از شر اضافه وزن و بیماری های مرتبط نجات دادن ، منکه به شخصه عاشقشون هستم و صمیمانه دستشون رو میبوسم

چند روز پیش عکس جدید شهره لرستانی دیدم گفته بود چهل کیلو وزن کم کرده با این دکتر تغذیه نمیدونم واقعی ...

بله ، خانوم لرستانی حدود ۴۰ کیلو پیش ایشون کم کردن ، همینطور خانوم مقانلو هم ۱۳ کیلو کم کردن ، ایشون یکی از بهترین های تغذیه تو ایران هستن و ۹۵ درصد مراجعینشون بسیار ازشون راضین

منم خیلی تعریف این خانم دکتر رو شنیدم ولی جایی خوندم که رژیم هاشون خیلی سخته و بر پایه حذف کامل کربو ...

خیر ، تو رژیمهای ایشون خرما ، کشمش یا توت هست ، همینطور نان و سیب زمینی که جزو کربوهیدراتها هستن

همسر بنده مراجعه کرده و بعد از دو دوره رژیم نامعقول وزن کم کرد اما دچار ناراحتی دستگاه گوارش شد و در ...

ایشون پزشک نیستن ولی رژیمهاشون رو با مشورت دوتا از بهترین متخصص های پوست و مو و داخلی میدن ؛ تمام موارد داخل رژیم شما کاملا بررسی و محاسبه شده که بدن دچار مشکل یا کمبود ویتامین نشه ، احتمالا همسر شما رژیم رو کامل و دقیق رعایت نکردن که دچار مشکل گوارشی شدن وگرنه ۹۵ درصد بیمارانشون کاملا ازشون راضی هستن و هیچ مشکلی هم پیدا نکردن

من میخوام اینجا تجربه مراجعه به ایشون رو ثبت کنم تا اگر کسی خواست مراجعه کنه این نکات رو در نظر داشته باشه.یک روز باید تشریف ببرید و فرم پر کنید بعد براتون وقت میدن که برای دریافت رژیم یک روز دیگه برید.روز اول هزینه چهار جلسه رو یک جا میگیرن. برخوردشون واقعا واقعا بد هست. من روزی که تماس گرفتم گفتم گیاه خوار هستم و گفتن مشکلی نداره بیاین رژیم میدن ولی در نهایت گفتن نمیتونم رژیم بدم. اولا خانم قربان پور پزشک تغذیه نیست و دکتر تشریف ندارن و رژیم ها کاملا کامپیوتری و بدون در نظر گرفتن شرایط هر فرد داده میشه.دوما برای وقت شما هیچ ارزشی قایل نیستند و سوما خود ایشان حدود بیست کیلو اضافه وزن دارند 

سلام دوستان به نظرم برای افرادی که سالم هستند و فقط چاق بالای 10 کیلو هستند و تنبل خیلی خوبه چون سرعتش بالاست انگیزه میگیری ، رزیمش تقریبا آماده سازیش کاری نداره ، گرون نیست  ، دم دسته درگیری تهیه مواد نداری ، حتی گز و بیسکویت و یا شیرینی رژیمی هم میده برای افراد کم تحمل ، قرص اسلیم کوییک و یا فست اسلیم که گیاهی و داروخانه میفروشه 2 تا قبل از هر وعده برای کم شدن اشتها  حضوری میری هر هفته وزن کشی جلوی گروه انجام میشه لاغر نشده باشی ضایع میشی و دفعه دوم اخراج ( برای چاق های تنبل عالیه ) کلا سرعت کاهش وزنش  خوبه و همین باعث میشه خیلی دقیق انجام بدی !!!!!!

واقعا برای کسایی که لاغر میکنند جایزه میده 

اما نکات منفی :نگم برات 

کلا برای شاغلین  دردسره  اخراج نکنن خوبه چون یکروزت حروم میشه علاف میشی حسابی  

ملت را میگن ساعت 1 بیان تا 5 طول میکشه  

منشی و کارمندان که همه بداخلاق و داغون از بس سرشون شلوغه 

خود خانم قربانپور لیسانس تغذیه هستند  نه دکتر دوستان دقت کنید 

هر مریضی و درد ی داشته باشه تو روال کار رژیم فرق نداره 

برنامه ها را هر جلسه میگیرن !!

دقت کنی بعد از 4 جلسه دقیقا تکراره  فقط کامپیوتری جابه جا میشه 

خود خانم قربانپور چاقه و بد اخلاق البته اینقدر گفتن بهتر شده 

تو پیجشون یک کلمه بد بگی منشی ادمینشه سریع بلاکت میکنه و پیغامهای منفی را پاک می کنه 

لاغری تو وزن بالا همه تقریبا کچل و خراب هستند ( یا رعایت نکردند سبوس برنج نخوردن اختیاریه یا عوارض رژِیم نمی دونم والا)

کلا اونهایی که خیلی لاغر کردند ببخشید دروغ زیاد میگن ( وزن زیاد تو مدت کم  از دست دادن شلی و هزار تا در دسر داره همه اشون میگن ما عالی هستیم !!!!)

اصلا نباید ورزش کنی ( چون نای  اینکار را نداری) 

یعنی  یه پیاده روی غیر منتظره تو رزیم پی بیاد رنگت شبیه گچ میشه 

غذا ها خوردنش ساعت داره  بخصوص شام کلا اسیرت می کنه 

صبحانه تا قبل نه و نیم 

ناهار تا قبل از 1

شام تا قبل از ساعت نه 

دیر تر نباید بخوری معمولا مهمونی و مسافرت را برای ماه اول ممنوع می کنه چون واقعا تابلو میشی

خداییش اگر راضی نباشی سریع پولت را پس میدن !

من تنها دکتری بود که تونستم پیشش کم کنم 

دکتر لیلا ماستری( خوبه ولی برای کاهش وزن کم - اینقدر کنده بی انگیزه میشی)

دکتر خضری( خوبه سوسول بازیه رزیم هاش)

دکتر جواهریان( داغون - دکتر پوست و مو هست و کلاهبردار)

دکتر مشیری ( عالی رفت کانادا )

دکتر صمد پور ( خوبه - گرون کلی دارو گرون - رزیم پردردسر - ولی برای درمان بیماری با تغذیه خوبه )