2733
2734

من  ی دوره دوماهه ازخانم ساداتیان  گرفتم کارشون عاایه باسالم خوری  بدون محدودیت وگرسنگی  مطابق سفره روزانه اشتهام کم شد  ورزش هوازی هم توخونه  میگفت انجام میدادم ددوماهه  12کیلو  کم کردم خیلی  راضی هستم  بدنم فیت شده وزنمم برگشت نکرد  ایدی تل گرامشون واسه مشاوره PPPPP_e@

ازمن دوماهه هرروزپیگیرم  بود  کلا 120تومن گرفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من میرم،الان که بزنگی تا 3 بهمن وقت نمیده،رژیمش خیلی سخته اراده فولادی میخوادااا

چجوریه ؟؟

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
2731

من رفتم پیش پرنیان قربانپور و لاغر شدم ولی به قیمت ریختن موهام و شل شدن و ترک خوردن پوستم؛ به علاوه اینکه سریع وطنم برگشت به حالت قبل. ایشون رژیم‌ رو با دارو میده. رژیمشم اینطوره صبحونه سنگک و پنیر نهار یا ۱۰ سانت ساندویچ یا آب مرغ یا سوپ شام سالاد کاهو با ذرت دو سه تا تا میوه کوچیک هم عصر میده ؛ با روزی ۴ عدد قرص . 

سلام لطفا کتاب پایان افسانه کالری ها رو بخونید 

کلا دیدگاهتون  تغییر می کنه 

یک مثال از کتاب : فرض کنید شما با دوستتان در یک سالن مشغول گپ زدن هستید که سالن به یکباره شلوغ میشود آیا اگر دوست شما بگوید که دلیل شلوغی این است که تعداد افراد وارد شده به سالن بیشتر از تعداد خروجی هاست این پاسخ را میپذیرید ؟

این اتفاقی است که برای شلوغ شدن سالن افتاده اما دلیل آن نیست، شاید قرار است در سالن سخنرانی شود وشاید بیرو ن سالن باران شدید میبارد ،پس دلیل چاقی هم نمی تواند ورود زیاد کالری و وخروجی کم آن باشد این اتفاقی است که برای چاقشدن باید می افتاد اما دلیل آن یا درون بدنتان یا در محیط اطرافتان است ،...

من رفتم و ۲۰ کیلو کم کردم ولی بعد از چند ماه کالا برگشت و حتی بدتر هم شدم و دچار پانکراتیت شدم یعنی ورم لوزلمعده و ده روز بستری تو بیمارستان و منجر به برداشته شدن صفرام شد و همش باعثش رژیم  پرنیان بود تغیر وزن ناگهانی خیلی ضرر داره انجام ندین ما چاقا هم خوشگلیم 

من از مراجعینی مطب خانم دکتر قربانپور هستم .رژیم هاشون عالیه .بی نهایت سایز و وزن در کمترین زمان کم میکنی.خیلی جدی ودر عین‌حال مهربون و دلسوز هستن.یعنی شما از هفته دوم انچنان تغییری میکنی ک فقط دوست داری رژیم رو ادامه بدی.وقتتون رو صرف رژیم های طولانی‌نکنید با این رژیم سریع ایده آل میشید

من از مراجعین‌مطب کاشانی ایشون هستم.فقط هر کسی دنبال یک کاهش وزن و سایز عالی هست تشریف ببره مطب خانم دکتر پرنیان قربانپور.ب قدر انگیزه می‌ گیرید ک براتون نمیشه.بی نهایت حاذق و دانا هستن.مطب شون بسیار تمیز و شیک هست کلیه پروتکل ها رعایت میشه.هنگام ورود کاملا دست ها صد عفونی میشه دستکش رایگان میدن فضا کاملا ایزوله و پاک هست.هر چی بگم از ایشون و دانایی و اخلاق شون کم گفتم تعداد مراجعینی شون بسیار بالاس و این نشان از موفقیت خانم دکتر داره