2733
2739
عنوان

مامانم دستمو سوزوند...

3307 بازدید | 55 پست

عنوان زدم بچگیام نیومدین 

چون دلم گرفته دوس دارم بیاین گفتم شاید با عنوان جدید بیشتر بیاین ...

بیشتر دلم میخواد اونایی ک مادر شدن نظر بدن 

مادر نشدم فعلا...می‌خوام نظر ی مادرو بدونم لطفاً همه نظر بدین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امروز کلا فاز درد و دل گرفتم ...

دیشب ب دستم نگاه کردم و دقت کردم چیزیو دیدم ک این همه مدت جلو چشمم بود و برام مهم نبود...

ولی دیشب ی قطره اشکی ریختم ب خاطرش از ته دل ...

وقتی بچه بودم ی حرف زشت یاد گرفته بودم البته اون موقع زشت بود الان تقریبا برا خیلیا عادی شده ،ن همه !بیشتر افراد

یادمه مادرم خیلی حساس بود رو این کلمه و کلا میخواست خیلی با تربیت بار بیام احساس میکنم خیلی فاز داشته و اینا...خلاصه اینکه حتی نمیزاشتن برم با بچه ها بازی کنم یا...

فقط یادم میاد یبار ک این حرفو تکرار کردم قاشقو گذاشت روی گاز داغ داغ شد گذاشت پشت دست راستم ...

سوختم...انقد مظلوم بودم حتی میدونستم میخواد داغم کنه فرار نکردم ی گوشه نشستم منتظر قاشق 

...چجوری دلش اومد ؟دارم دیوونه میشم بعد بیست سال یادم افتاده 

اونوقتا مثه الان نبود خودم یادمه بیشتر خانواده ها حداقل یکبار ی کتک کوچولو زدن بچشونو ..

اما داغ کردن؟اونم در حدی ک جاش بعد بیست سااال رو دستم مونده ،من الانشم ک ی جام بد میسوزه بدنم چون هنوز جوونه ترمیم می‌کنه جاش ی ذره نمیمونه 

یعنی ببینین چجوری منو داغ کرد ک تو اون سن و تا ب امروز جاش مونده...

اونایی ک مادر شدن بگن واقعا مادرم چجوری تونست

2738

خواهرم اینا یه همسایه داشتن یه دختر فوق العاده خوشگل داشت،لپاش قرمز،چشماش درشت خیلی خوشگل بود 

این دخترو خیلی میزد،اونم اشک از اون چشمای درشتش گوله گوله میریخت،فلفل میکرد تو دهنش،با قاشق پشت دستشو داغ میکرد

واقعا وحشی بود

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

باید از خودش بپرسی

تو زندگی خیلی وقتا حرف زدن ادما باهمدیگه ارومشون میکنه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2706