2737
2739
عنوان

به نظرتون من افسردگی گرفتم؟

172 بازدید | 29 پست

از جمعه هفته قبل پامو از خونه نذاشتم بیرون فقط دیروز عصر رفتم دم در خریدامو از مامور دیجی کالا گرفتم و برگشتم

اصلا حوصله چیزی رو ندارم حتی اهنگ گوش دادن 

دلم به هیچی خوش نیست بدجوری احساس تنهایی میکنم 

بعد اتفاقایی که برام افتاده حس میکنم همه میخوان بهم بدی کنن

الانم اومدم به خودم حال بدم کارتون مورد علاقه بچگیامو گذاشتم ببینم نمیدونم چرا حوصله همونم ندارم

من چرا اینجوری شدم انگار دلم مرده😔😔

به نظرتون اینا علایم افسردگیه؟

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

افسردگی مقطعی بعضی اوقات میاد سراغ ادم که خیلی نگران کننده نیست

دلیلای متفاوتیم داره مثل نزدیک شدن به زمان پریود 

زمانی نگران کنندس که این علائم رو طولانی مدت مثلا ۳ ماه یا بیشتر داشته باشید

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
متاهلی

نه مجردم چندساله که با کسیم ولی انقد مانع سر راهمونه که نمیدونم اصلا ایندمون با همه یا نه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738
خب شاید. احتمال داره. اتفاق بدی افتاده برات؟تنهایی؟

خیلی اتفاقای بدی افتاده برام تو این مدت اتفاقایی که حتی روم نمیشه درموردش حرف بزنم

اره بیش از حد تنهام خونه بابامم ولی کسی رو ندارم همیشه تنهام 

کسی که دوسش دارمم یه جای دوره

نه عزیزم یکم خلق ادم برا تغییر فصل عوض میشه

امیدوارم بخاطر تغییر فصل باشه ولی من همیشه این موقع خوشحال و شاد بودم اخه پاییز فصل مورد علاقه منه 

آره گلم متاسفانه ولی باز به خودت تلقین نکن به جاش رو خودت کار کن، سرچ کن مطالب خوبی برا رفع افسردگی ...

مرسی مامان نی نی خوشگل

پاشو برو بیرون یه دوری بزن  از هیچ کسم انتظار و توقع نداشته باش  نه عزیزم افسرده نیستی ا ...

اصلا دلم نمیخواد دیگه برم بیرون😥😥

2706