2733
2734
من باهاش قاعدگیم منظم شد من ۳ ماه ی بار دو ماه ی بار پریود میشدم با مصرف ۳ ماه دمنوش ۵ انگشت تنظیم ...

منم پریود هام نامنظمه تنبلی هم دارم میگن سایز سینه را بزرگ میکنه راسته 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم پریود هام نامنظمه تنبلی هم دارم میگن سایز سینه را بزرگ میکنه راسته 

من زیاد مصرف نکردم ۲ یا ۳ ماه 

اما اونوکارشناش طب سنتی ک من رفتم پیشش گفت بجز روزای پریودیت مدام استفاده کن منتها از بس تلخ و بدمزست نمیتونم

خودت باش.          مگه خودت چشه؟؟؟

سلام ببخشید یک سوال داشتم یک جراحی با مدت زمان کوتاه دارم حدودا 20 دقیقه دکتر بهم گفته باید بیهوشت کنم تا دردی رو احساس نکنی ولی خیلی از بیهوشی می ترسم خواهشا دراین زمینه کمکم کنید در مورد بیهوشی هر اطلاعاتی دارین بهم بدین خیلی استرس دارم قراره با گاز بیهوشم کنند تو رو خدا بهم بگید به چه صورته

شما چجوری دمنوشو درست میکردین

ی قاشق مربا خوری از دونه هاشو تو ی فنجون آب میریختم ۲۰ دقیقه رو کتری دم میکردم

مثل چای

بعدش میخوردم

هر روز بجز روزای پریودی

2740
سلام ببخشید یک سوال داشتم  یک جراحی با مدت زمان کوتاه دارم حدودا 20 دقیقه دکتر بهم گفته باید ب ...

عزیزم یه ماسکو میزارن رودماغ ودهنت تو توش تنفس میکنی احساس خواب الودگی بهت دست میده اروم میخابی 

من قطرشو استفاده نکردم دمنوشش البته باید با نبات بخوری منتها من رژیم بودم نبات نمیخوردم

اگه اسیاب کنیم بخوریم چی به نظر شما اسیابشبیشتر تاثیر داره یادمنوشش

اگه اسیاب کنیم بخوریم چی به نظر شما اسیابشبیشتر تاثیر داره یادمنوشش

ن گف آسیاب نکن

همینجوری بخور

رازیانه رو گف نخور اگ هم خواستی بخوری نیم کوب کن و دم کن اما ن مرتب مثلا ی روز بخور دو روز نخور دو روز بخور ۱ روز نخور خلاصه بی نظم باشه اما ۵انگشتا مدااام بخور بدون کوبیدن

فقط ۲۰ دقیقه دم کن

عزیزم یه ماسکو میزارن رودماغ ودهنت تو توش تنفس میکنی احساس خواب الودگی بهت دست میده اروم میخابی  ...

میشه بپرسم چقدر طول می کشه تا بیهوش شم ؟؟؟؟ اون داروی بیهوشی بوی خاصی داره

میشه بپرسم چقدر طول می کشه تا بیهوش شم ؟؟؟؟ اون داروی بیهوشی بوی خاصی داره

تا ماسکومیزارن دوسه دقیقه بعد خواب الوده میشی وکم کم خابت میاد نه نداره بوی خاصی نداره دیگه فقط یکم یه بویی شبیه بوی سرم وامپول واینا میده

2706