2733
2734
عنوان

استخاره

132 بازدید | 17 پست

بچه ها کسی هست برام استخاره بگیره خیللللیییی واجبه

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوگل سرچ کن استخاره انلاین

درست درمیاد ؟

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2728
منم میخوام

زنبیل بزار وایسا تو نوبت🤣

تو نت بزن استخاره با قرآن

باشه ممنون از راهنماییت 😘

2738
اگر میخوای بگو من برات استخاره کنم، البته اگر از نت نگرفتی

فدای دستت از نت گرفتم ولی نمیدونم درسته یا نه شوهرم میخواد کارگاهشو بده اجاره یکی دو نیم خواسته صبح یکی دیگه زنگ زد سه و نیم خواست تا شوهرم خواست زنگ بزنه اولی رو کنسل کنه بچم عطسه کرد گفتم یه استخاره کنیم اونم بد اومد به نظرت ینی بهش ندیم یک و نیم بیشتره ادم وسوسه میشه دو تاشونم برا یه کار میخوان ؟؟؟؟

فدای دستت از نت گرفتم ولی نمیدونم درسته یا نه شوهرم میخواد کارگاهشو بده اجاره یکی دو نیم خواسته صبح ...

استخاره رو یکبار باید انجام بدی، اگر هم بچه عطسه کرده هم استخاره بد اومده شک نکن

استخاره رو یکبار باید انجام بدی، اگر هم بچه عطسه کرده هم استخاره بد اومده شک نکن

عه ینی بیخیال بشم اخه یک و نیم کم نیست که نمیدونم والا چیکار کنیم ینی دوباره نگیرم؟حالا میشه دوباره شما برام بگیری دیگه هر چی اومد همون کار و میکنم

عه ینی بیخیال بشم اخه یک و نیم کم نیست که نمیدونم والا چیکار کنیم ینی دوباره نگیرم؟حالا میشه دوباره ...

نه اصلا دوباره استخاره نزن چون دیگه از استخاره جواب نمیگیری، هر وقت خواستید استخاره بزنید اول مطمئن بشید اگر بد بیاد پایبند نتیجش هستید، نه اینکه تازه بعد از استخاره به فکر بیفتید، اگر این تفاوت اینقدر براتون مهم بود نباید استخاره میکردید، من بینهایت به نتیجه استخاره مطمئنم که درسته حتی اگر حکمتشو نفهمم، شما هم بقیه کارو بسپر به خدا و به همسرت بگو خودش تصمیم بگیره، اگر خواستید به استخاره عمل نکنید یه مبلغی صدقه بدید

2706