2733
2734
عنوان

از وقتی نامزد کردم هروقت تنها باشم بابام ی لحظه ام ولم نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2290 بازدید | 94 پست
چی بگم من شوهرم راه دور کار میکرد ساعت کاریشم ده شب به بعد.وقتش آزاد میشد بهم زنگ میزد تا دوساعت حرف ...

خلاصه که من خیلی استرس داشتم وقتی هم میومد که نمیذاشت برم میکفت اون بیاد جلو خودم بشینید حرف بزنید تو حق نداری بری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بیمه خویش فرما هستم

میشه راهنمایم کنید لطفا

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
همینا بگو برا خواهرم هم همین جور بود اخلاقشه همه میشناسنش

عه پس برا خواهرتم سخت گیر بوده؟؟من دختر اولیم بیشتریا میگن چون اولی هستی عادت نداره سختگیره ولی برا بعدیا خوب میشه 😮😮😮

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
واي خدايااااا ادمو ديوونه ميكنن بي ابروبازيا چيه

من گوشیم مدام سایلنت بود یا تو یقه ام قایم میکردم یا بعضی وقتا تو اتاق اس مس بازی میکردیم تا بابام میومداز استرس مینداختم تو بی ادبیه تو شلوارم

عه پس برا خواهرتم سخت گیر بوده؟؟من دختر اولیم بیشتریا میگن چون اولی هستی عادت نداره سختگیره ولی برا ...

نه عزیزم بابام اگه ده تا دختر داشت برا همه شون همین جور بود خواهرم همیشه زنگم میزد نامزد که بود یه چشمش خون بود یه چشمش اشک

حق داري والا البته من يكي دوباري ب بهانه خونه كس ديگ رفتم خونشون بابام نفهميده

والا از خدا که پنهون نیست منم چند بار که بعداز بیست وچهار روز میمد مرخصی به بابام که نمگفتم اومده مرخصی قرار مرار میذاشتیم به بهونه سرکار میرفتم خونشون ولی بخدا همش استرس میگرفتم

2706