2733
2734

پسرم گیر داده طوطی میخواد کدوم نوعش رو بگیرم که بی سر و صدا باشه چون خودم عصبی میشم 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

من ی برزیلی ماده دارم،حرف میزنه خیلی شیرینه

ولی خیلی گاز میگیره😑😑میخوام بیارمش بیرون از قفس همش فرار میکنه و وحشتناک گازززززز میگیره

برعکس دوستم داره یکی،نره

انقد مهربون و نازنازیه همش بغل دوستمه ولی کم حرف میزنه و بلد نیست

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من جوجه طوطی برزیلی خریدم با سرلاک بزرگش کردم الان کمتر بهش سرلاک میدم بیشتر ارزن میخوره خیلی وحشیه قبلا تو دست میومد الان جیغ میزنه فرار میکنه از کجا بفهمم چنوقتشه ؟چطور اهلیش کنم بیاد دستم ؟نرو ماده بودنشو از کجا تشخیص بدم و اینکه از کی شروع کنم ب تخمه دادن

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
پسرم گیر داده طوطی میخواد کدوم نوعش رو بگیرم که بی سر و صدا باشه چون خودم عصبی میشم 

آره دقیقا منم دنبال این نوعش هستم، دوست ندارم خیلی پرجنب و جوش و با سوصدا باشه

باز هم خدا هست...

طوطی بی سر صدا که پیدا نمیشه ولی خب کوتوله بریزیلی صر و صداش کمتره اگه یه طوطی ب خوای که حرف بزنه و قیمتش مناسب باشه عروس هلندی خوبه ولی خب سر و صدا زیاد داره . ملنگو هم نسبت به بقیه طوطی ها سر و صداش کمتره

من ی برزیلی ماده دارم،حرف میزنه خیلی شیرینه ولی خیلی گاز میگیره😑😑میخوام بیارمش بیرون از قفس همش ف ...

من یجا خوندم برزیلی نمیتونه حرف بزنه چجور به حرف اوردیش

مال من صدای قناری درمیاره از بس مونده پیش قناریام

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
من ی برزیلی ماده دارم،حرف میزنه خیلی شیرینه ولی خیلی گاز میگیره😑😑میخوام بیارمش بیرون از قفس همش ف ...

شاید طوطیت اهلی نیست سعی کن اعتمادشو جلب کنی معمولا وقتی میترسن و هیجان زده میشن گاز میگیرن بشین کنار قفسش و با صدای اروم کتاب یا شعر بحون بزار بهت اعتماد کنه

من یجا خوندم برزیلی نمیتونه حرف بزنه چجور به حرف اوردیش مال من صدای قناری درمیاره از بس مونده پیش ق ...

نه مال من قشنگ حرف میزنه،میگه بدو بیا بوس بده اسم شوهرمو میگه😅 بعدم صدای خندمو درمیاره😂😂😂

من صدامو ضبط میکنم میزارم براش قشنگ گوش میده سر صبحا وقتایی ک سره حاله حرف میزنه

اسم خودشم بلده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
طوطی بی سر صدا که پیدا نمیشه ولی خب کوتوله بریزیلی صر و صداش کمتره اگه یه طوطی ب خوای که حرف بزنه و ...

کوتوله یا ملنگو  حرفم میزنن ؟

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
سلام، میگم آیا طوطی هم مثل پرنده های کوچیک فرز و سریعه، یعنی اینجور هست که سریع بیاد طرفت؟

اره عزیزم ولی باید سعی کنی بهت اعتماد کنه معمولا طوطی ها کمتر از سه هفته اهلی میشن

2706