2737
2734
عنوان

زدن توپ به تلوزیون

149 بازدید | 26 پست

بچه ی خواهرشوهرم توپ زد به تی وی نگرااااااانم

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

کسی بوده ضربه بخوره تی وی چیزی نشه؟؟؟؟؟؟؟

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐تو این گرونیه تی وی 

روشنش کردی تلوزیون رو؟ 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2731

اگه تا یکی دوروز نور صفحه تغییری نکنه چیزی نمیشه

بچه دوست منم با کوسن زد به تی وی مون گوشه تی وی سیاه شد تقریبا

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2740

بیخیال اگه خواهر زاده ات بود باید نگران میشدی 

وایسا غر غر به شوهرت بخاطر خواهرش😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
کسی بوده ضربه بخوره تی وی چیزی نشه؟؟؟؟؟؟؟

فعلا روشنش نکن

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
محافظ براى تلويزيونت بخر

یه بار اب پاشی کرد دخترم ولی چیزیش نشد تی وی...الانم توپ خورد بهش میترسممممم

محافظ براى تلويزيونت بخر

چجوریه 

من ندیدم تا الان

نگران نباش پسر من هفته ای چند بار این کار رو میکنه چیزی نمیشه 

کاشکی چیزی نشه...برای ما پلاسماس