2737
2734

روزی دست کم چهار پنج تا تاپیک ازدواج با مردی که طلاق گرفته رو تو سایت داریم 

روز چهلتاااااا تاپیک در مورد اینکه شوهرم خیانت کرده شوهرم دوستم نداره شوهرم بهم توجه نمیکنه شوهرم دست بزن داره شوهرم بداخلاقه و یکی هم مثل من که همشووو داره و هیچکدوممون هم شهامت طلاق رو نداریم اینجا زده میشه خب خواهرم ببین ما زنا با چه مشکلاتی هنوز جدا نشدیم پس چرا فکر میکنی و باور میکنی که خواستگارت مقصر نبوده و همسر سابقش مقصر بوده

باور کن ما زنا اینقدر میجنگیم شاید درست بشه و در آخر هم طلاق چرا خام حرفاشون میشی 

همشششش دروغه هیچ زنی نه از روی هوس نه از روی چیز دیگه ای طلاق نمیگیره 

پس سر زندگیت تاس ننداز این اشتباهه میتونه تموم جوونیت و زندگیت و شادی هات و از بین ببره

لایک

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی چی ؟ یعنی مثلا با خاستگاری ک قبلا زن داشته ازدواج نکنیم؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

عزیزم حرف شما کاملا درسته ، ولی به هرحال اطرافمون خانم های مشکل دار هم دیدیم..دختری رو میشناسم کل زندگی پسر رو مال خودش کرد ، بعدمهریه اشو کامل گرفت و بعد جدا شد..دختر21 ساله اشه گمانم

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2738
یعنی چی ؟ یعنی مثلا با خاستگاری ک قبلا زن داشته ازدواج نکنیم؟

نه اصلا بهش فکرم نکنین چون باعث میشه کشیده بشین توی یه باتلاق که هرچی دست و پا بزنی بیشتر غرق میشی

اکثرشونم تهمت خیانت به زن بیچاره میزنن .

هرکی اینو در مورد زن سابقش بگه مشخصه شرافت نداره حتی اگه زنش واقعا بد بوده ... واقعا خانما ساده ان 😔😔

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

اتفاقن همسرمنم خیانت کرده باعث شده کلن آدم بدبینی بشم ب کوچیک ترین حرکتش شک میکنم باعث و بانیش خودشه ولی همیشه بم میگه تو دیوونه شدی یبار نمیگه من دیوونت کردم اگه ی روزم جداشیم مسلمن وقتی بره خاستگاری یکی دیگه ب طرف میگه زنم دیوونه بود بد دل بود طلاقش دادم نمیگه من ب اینجا رسوندمش...

همسرم دلیل من است. 💜🌱

همیشه هم این طور نیست .. این طور باشه شامل خانوم ها هم میشه .. یا اصلا این ب کنار

برادر من و ب زور زن دادن .. دختره هم میدونه برادرم دوسش نداره .. این طور باشه چند وقت دیگه ک طلاق بگیره دیگ هیچکس نباید باهاش ازدواج کنه .. این حرف شما برای همه صدق نمیکنه

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2706