2737
2739
عنوان

مادرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 89 پست
نه سعی کن باهاش رابطه برقرار کن...اگه مشگلی باشه بزار تموم شه.بالاخره پسزشو برات بزرگ کرده

زحمت کشیده مگه مادر این دختر واسه شوهر ایشون دختر بزرگ‌نکرده مگه شوهرش بهش احترام میذاره یا مادرش چه حرفاییی میزنیدا شاهکار کرده پسر بزرگ‌کرده .واسه خودش بچه اورده الانم هیچ حقی نداره تو زندگی این دختر.پسرش بره پیشش و بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر این باعث بشه دیگه نری اونجا مگه فقط با شوهرت  شوهرتم گفت بگو وقتی رفتم همچین رفتاری دیدم ...

میبینم خدایاوضعیت میزارم وضعیت های منونگاه نمیکنه!!والا نمدونم دلیل ناراحتیش چیه

نه بابا.هنوزمیخادتوله بیاره کجاپیره عفریته

پس جوونه..پس.سعی کن باسیاست باشی میدونم سخته اما محال نیست صبور باش.میدونی هرچی نسبت بهش حساس باشی شوهرت فکرای بد میکنه اونوقت از محبتتون کم میشه.همیشه که باهات نیست.رابطتت باهاش بسازی هزار بار شوهرت بهت نزدیکتر میشه ودوست خواهد داشت

2731
اره زاییده همونه چ فرقی.

پس حتما الان بهش بگو اتفاقی ک افتادو ولی نه با لحن گلایه, به حالت تعریف کردن بگو راستی امروز رفتم به مامانت سر بزنم اینجوری کرد, فک کنم خوشش نمیاد من زیاد برم با زبون بی زبونی بهم گفت پاشو برو چرا اومدی, حقم داره اخه سنی ازش گذشته حوصله ی عروس نداره طفلی 

با زبون نرم و یکی به نعل یکی به میخ پیش برو 

اگرم شوهرت طرف مادرشو گرفت بگو باشه ولی من دیگه مزاحمش نمیشم گناه داره ب چه زبونی بگه میخواد تنها باشه اسایش نداره از دست ماها 

با خنده بگو ها نه با دعوا 

در نهایتم شوهرت هرچی گفت تو بیخیالی طی کن یه باشه بگو ولی کار خودتو بکن وسلام 

زحمت کشیده مگه مادر این دختر واسه شوهر ایشون دختر بزرگ‌نکرده مگه شوهرش بهش احترام میذاره یا مادرش چه ...

واقعا.مگ فقد مادرپسرزحمت کشیده.مادرمن بیچاره زحمت منونکشیده.خودشونم میگنا.میگم همه مادرازحمت کشیدن ن مادرتوتنهایی.بیشعور پسرش نیس نمیگه ای عروس پسرم نی توچیزی ک لازم نداری.روبراهی.اصلا.بازامروزرفتم دلیل ناراحتیت برچیه بابا.ن سفرتم ن مزاحمت.بعدیک هفته رفتم فکرکرده کیه 

واقعابگم؟؟بالحن ناراحتی؟؟؟نگه توهمش دنبال بهونه ایی...نشسته داره سالاددرست میکنه بجای اینک بیادپیشم ...

بله حتما با لحن ناراحت بگو .بذار بفهمه ازش قایم نکن فکر کنه مامانش فرشتست.بگو دیگه به من نگو برو اونجا من بدون تو حوصلم سر میره جایی برم .خودتو سرگرم کارا کن همیشه که نگه برو اونجا مگه بیکاری؟شوهرت چرا نیومد باهات ؟

پس حتما الان بهش بگو اتفاقی ک افتادو ولی نه با لحن گلایه, به حالت تعریف کردن بگو راستی امروز رفتم به ...

چشم عزیرم.حتماهمینجورمیگم.ولی دلم میخادیه وضعیت توپ بزارم براش.بادخترخودش درگیره دخترمجرد رو دور خونه اینواون داره جم نمیکنه

2740
نه بچه ندارم.اره تویک مجتمع هستیم

عزیزم تا بچه نداری یا برو سرکار یا برو یه کلاسی چیزی نمون تو خونه همش باید به در و دیوار نگاه کنی یا با مادرشوهرت کلنجار بری و فامیلا شوهرت.به فکر خودت و ایندت باش

عزیزم تا بچه نداری یا برو سرکار یا برو یه کلاسی چیزی نمون تو خونه همش باید به در و دیوار نگاه کنی یا ...

باشگاه ک میرم.بفکرم برم تخصص اپیلاسیون بگیرم.اگ خدابخاد

باشگاه ک میرم.بفکرم برم تخصص اپیلاسیون بگیرم.اگ خدابخاد

عالیه رشته های ارایشگاهی واقعا هم درامد دارن هم ادمو سرگرم میکنن.کوتاهی مو هم عالیه ۵ میلیونه اموزشش کار تمیزی هست