2733
2739
عنوان

برای اولین بار دلم برا یه دزد سوخت😑

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 56 پست

ان شاالله که همه ی دزدا کار آبروداری پیدا کنن زحمت بکشن پول در بیارن تا کسی اینجوری کتک نخوره

ان شاالله هیچ وقت هیچ کس دزدی نکنه که عاقبتش بده

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
اتفاقا میزنن خیلی بد هم میزنن

بله متاسفانه میزنن ولی آیا قانونی هست اینکار؟!

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بارم یه همچین صحنه ای رو من دیدم در یه پاساژ بودم دیدم مردم جمع شدن چندتا پلیس ریخته بودن رو سرش حالا دزده هم کم سن بود گریه میکرد میگفت گ.وه خوردم اینام میکشیدنش رو خاکا...یعنی اون‌لحظه دلم‌میخواست داد بزنم ولش کنین بس که دلم براش سوخت خیلی وضعیت بدی بود...درسته دزدی بده و آدم دزدم باید مجازات بشه ولی کسی از روی پولداری دزدی نمیکنه

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2731
اجازه ندارن ولی وقتی کسی رسیدگی نمی کنه همینه دیگه

بله متاسفانه😔

کاش بشه دلایل دزدی رو از بین برد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بله متاسفانه میزنن ولی آیا قانونی هست اینکار؟!

اونا خودشون قانونن

البته اگه اینکارو نکنن تو جامعه سنگ رو سنگ بند نمیشه

ميشوم بيدار و می بينم كنارم نيستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالين من
2740
چه دل بزرگی داری خوشبحالت و احسنتم ☺

چیکارمیکردم؟میدونستم شدیدا نیازداره به پول.تودلم نگه داشتم به هیشکی نگفتم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
یه بارم یه همچین صحنه ای رو من دیدم در یه پاساژ بودم دیدم مردم جمع شدن چندتا پلیس ریخته بودن رو سرش ...

ن بابا اینا دیگ عادت کردن دستشون کج شده پ اون بدبختی ک صب تا شب جون میکنه خوبه؟ باید حقشو اینحوری بخورن

دقیقاً  بنده خدا معتاد بود

اعتیاد هم راحتترین اتفاقیه که میشه بیفته تو پارک دو دقیقه بشینی چندین نفر در حال خرید و فروشن خیلی راحت

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
لابد خاسته فراری جیزی کنه ک زدنش وگرنه الکی ک نمیزنن من شوهرم یه نفر و خاست دستبتد کنه با جاقو دست ش ...

چرا با دل پر حرف میزنی عزیزم خیلی حیثیتی داری از شغل شوهرت دفاع میکنی در حالی که اصلادرست نیست کارشون حق ندارن دست درازی کنن لطفا واقع بین باش

اجازه زدن ندارن می تونه شکایت کنه دزده و واقعا هم دادگاه به نفعش میشه😶

همچنان که کتکش میزدن فیلم میگرفتن اونم داشت اعتراف میکرد که ماشین کجا بود که باتریشو برداشته

پس قطعاً اون فیلمم نشون قاضی میدن  و کتک زدن منعی نداره