2733
2739
عنوان

برای اولین بار دلم برا یه دزد سوخت😑

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 56 پست
مجازات همسراتون هرچه که باشه بازم حق ندارن دست بلند کنن رو کسی ☺

معلومه که نمیکنن  الان چندساله قانون اومده 

فقط در یه صورت میشه که متهم درحال فرار باشه یا سلاح داشته باشه

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
لابد خاسته فراری جیزی کنه ک زدنش وگرنه الکی ک نمیزنن من شوهرم یه نفر و خاست دستبتد کنه با جاقو دست ش ...

نه بابا

دستا و پاهاش زنجیر بود😑

انگار چی دزدیده بود بابا همش چهارتا باتری بود😒 

بنده خدا میگفت من ندزدیم اونا میزدنش میگفتن فیلمت هست نشونت میدیدم بگو کجا بود ماشین چطور برداشتی😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همه اینایی که میگی رو میدونم و هم اینکه دیدم چه راحت حق و ناحق میکنن و فکر میکنن خدان فقط یه مام ...

اونا یه جایی گیر میوفتن . مطمعن باش . حق و ناحق کردت هیج وقت عاقبت خوبی نداره

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

راجع به اینکه حق زدن ندارن و ..جامعه باعث شدن اینا دزد بشن و....بخوای حرفی بزنیم طولانیه.

ولی واقعا اون که  باطری ماشینشو باز میکنن  چی؟ اون چه گناهی کرده، شاید کارگر باشه   راننده باشه و...از کجا بیاره   وسیله ی ماشین بخره.   باز دزده خطا کرده  کتک خورده، ولی مال باخته چی..‌‌‌‌.....

اونا یه جایی گیر میوفتن . مطمعن باش . حق و ناحق کردت هیج وقت عاقبت خوبی نداره

میدونم گیر میفتن ولی وقتی حق منو پایمال کردن اگه با زجر بمیرن هم برای من فرقی نداره

البته این فرقی نداره به این معنا نیست که میبخشم نه اتفاقا از خدا میخوام دخترش جلوش پر پر بشه و کاری از دستش بر نیاد

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
2740
میدونم گیر میفتن ولی وقتی حق منو پایمال کردن اگه با زجر بمیرن هم برای من فرقی نداره البته این فرقی ...

واقعا هستن از این موردا خیلی سخته و قاضی هایی که میگن من خدام😑

راجع به اینکه حق زدن ندارن و ..جامعه باعث شدن اینا دزد بشن و....بخوای حرفی بزنیم طولانیه. ولی واقعا ...

بنده خدا همسایمون شوهرش رو نیسان کار میکرد وضعشونم خوب نیست که بگن به درک 

میگفت پول نداشتن باتری بخرن از داداشش قرض کردن 

بالاخره مال باخته هم گناه داره

واقعا هستن از این موردا خیلی سخته و قاضی هایی که میگن من خدام😑

قاضی یه طرف این مامور که فکر میکنه از خدا هم بالاتره یه طرف

من تو عمرم 2بار بیشتر نرفتم کلانتری و هر دو بار حقم ضایع شد بخاطر یه عده مامور ...

مشاور بیمه هستم (اصفهان)