2752
2734

یه خط چشم عالی ک ضد آب باشه ..و این ک خیلی مشکی باشه مات نباشه چیو پیشنهاد میکنین خانومای گل 

میشه یه صلوات واسه حل مشکلم بفرستید؟ممنونتون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون عزیزم

سلام عزیزم خوب هستین?

من باردارم و نی نیم کلاب فوت تو یه تاپيکي شما هم گفته بودین نی نيتون کلاب فوت داره

خوب شد?

خیلی سخته مراحل خوب شدنش?

چقدر زمان میبره?

بنظرتون من سقط بکنم یا نگهش دارم?

راهنماييم کنید لطفا

خیلی استرس دارم

2740
سلام عزیزم خوب هستین? من باردارم و نی نیم کلاب فوت تو یه تاپيکي شما هم گفته بودین نی نيتون کلاب فوت ...

سلام عزیز دلم‌خوبی ؟عزیزم نی نیتون جفت پاهاش کلاب فوت هست ؟چند ماهتون هست ؟

کدوم‌شهر هستید گلم ؟میخوام‌بهتون ادرس دکتر بدم 

عزیز دلم‌دختر من یه دونه از پاهاش کلاب فوت بود 

خیلی نگران بودم خیلی گریه میکردم ..اما با چند ماه گچ گرفتن و یه عمل کوچولو خوب شد ...عمل واسه بعضی از موردای کلاب فوت احتیاجی نیست و برای بعضی از بچه ها ک‌این عارضه شدید هست عمل لازم‌هست عزیزم 

دختر من خیلی خیلی شدید بود 

الان دخترم‌خوب شده ولی خب باید کفی طبی استفاده کنه توی کفشش

۷ ماه اول ک‌کلا پای دخترم توی گچ بود بعد عمل شد بعد تا ۴ سالگی کفش طبی استفاده کرد بعد از ۴ سالگی هم کلا کفی طبی ک دکتر تجویز میکنه توی کفشش میزاریم ..الانم‌ خدا رو شکرهیچ‌مشکلی نداره ..نگران نباش عزیز دلم 

ب من گفتن چون آب دور بچه کم شده این مشکل پیش اومده و این که تا روزی ک زایمان کردم دکتر تشخیص نداد ک دخترم کلاب فوت هست شما توی سونوی چند ماهگی فهمیدید ؟

سلام عزیزم خوب هستین? من باردارم و نی نیم کلاب فوت تو یه تاپيکي شما هم گفته بودین نی نيتون کلاب فوت ...

عزیز دلم‌هر سوالی داشتی ازم بپرس 

.چون واقعا توی طرایط شما بودم و درکتون میکنم‌گلم 

عزیز دلم‌هر سوالی داشتی ازم بپرس  .چون واقعا توی طرایط شما بودم و درکتون میکنم‌گلم

خیلی ممنونم که اومدین و جواب دادين خدا خيرتون بده

الان پنج ماهمه هر دو پاش هست و به صورت خفیف دکتر گفت با گچ کوتاه مدت خوب میشه

من نگران این هستم که بچم مشکل یا نارسایی دیگه ای نداشته باشه که باعث این موضوع شده باشه

بخدا دارم دیوونه میشم

کاش منم بعد از تولدش ميفهميدم

خیلی ممنونم که اومدین و جواب دادين خدا خيرتون بده الان پنج ماهمه هر دو پاش هست و به صورت خفیف دکتر ...

عزیزم ..حق دارید نگران باشید ..ایشالا ک مشکلی نیست ..خود دکتر چیزی نگفتن ؟نگران نباش عزیز دلم