2733
2739
عنوان

دسته جمعی میخوایم دعای معراج بخونیم تا 12 روز

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 160 پست
شبنم گلم  فقط من متوجه نشدم کی بخونم روز پنجم؟

عزیزم 14 نفرمون که تکمیل شد لیست اسامی رو براتون میفرستم و میگم کی بخونید و ادابش چیه و چه وقت

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هستم،زهرام

فقط وقتي قرار شد شروع به خوندن كنيم يادآوري كنين ممنون

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2728
منم هستم،زهرام فقط وقتي قرار شد شروع به خوندن كنيم يادآوري كنين ممنون

شماره7 زهرا خانم گل . چشم عزیزم حاجت روا باشید

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

عزیزم منم هستم 

اسمم مژده 

فقد این ک اگه تو این ایام پریود باشی اشکال داره؟؟

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2738

اگه هنوز تکمیل نشده منم هستم سپیده

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
اگه هنوز تکمیل نشده منم هستم سپیده

شماره 8

منم بنویس نرگس

شماره 9 . عزیزم تکمیل شد تگتون میکنم شروع کنیم . ان شا الله حاجت رواییتون

2706