2737
2739
عنوان

دسته جمعی میخوایم دعای معراج بخونیم تا 12 روز

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 160 پست

منم خوندم برای حاجتم و هدیه دادم به پیامبر 

از همگی ممنونم❤

ان شاءالله حاجت روا شیم به خیر ❤

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز دوم دعای معراج برای حاجت شادی خانم و هدیه دادم به خانوم فاطمه زهرا انشالله حاجت روایی همه

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2731
تیداجون دستتون دردنکنه انشاالله هممون تواین دوهفته حاجت روابشیم.ازتون ممنون برای تاپیک خوبی که گذاشت ...

خواهش میکنم عزیز دلم ان شا الله بحق فسیکفیکهم الله حاجت روا بشید التماس دعا .

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
تگ نه همینجوری لیست اسامی تو یه صفحه باشه که تو این دوهفته سردرگم نشیم

1. مائده خانم _  حضرت محمد (ص)    
2.شادی خانم _حضرت زهرا (س)  
3.زهرا خانم _حضرت علی (ع)  
4.ملیحه خانم_امام حسن (ع)  
5.شبنم خانم_   امام حسین (ع)
6. فاطمه خانم _امام سجاد(ع)
7.زهرا خانم_امام باقر(ع)  
8.مژده خانم_امام صادق(ع)  
9.سپیده خانم_امام کاظم (ع)
10.نرگس خانم _امام رضا (ع)
11.فاطمه خانم_امام جواد(ع)
12.انسیه خانم-امام هادی (ع)      
13.هدی خانم_امام حسن عسکری(ع)    
14.خودمم بنده ای از بنده های خدا _حضرت صاحب الامر (عج) اسممو ننوشتم منو جا نندازین یوقت

التماس دعا ان شا الله  بِحَقَّ لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ بِحَقَّ حمعسق همه اخر ختم حاجت روا بشیم اللهی امین

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
بچه هابرای منم دعاکنیدشایدنفس شماحق باشه هشت ساله منتظره نی نی ام.خیلی جاهادلم شکست نتیجه نگرفتن.ازن ...

عزیز دلم ان شا الله بحق فرزندان حضرت زهرا که دعا رو بهشون هدیه میکنی خدا نظر لطفشو بهت نشون بده و یه بچه صالح و مومن از سربازان امام زمان رو بهت هدیه بده برات خیلی دعا میکنیم هم من هم بچه های تاپیک دعای معراج .ان شا الله تو تاپیک حاجت رواییت تگمون کنی .حسبنا الله و نعم النصیر 

مائده جان عزیز دلم حاجتت روا . دیروز از ته دلم برات دعا کردم ان شا الله خدا به حق پیامبر عظیم و شانش و به حق کلمات و اسما دعای معراج حاجتت رو به خیر و شادی بده گلم . التماس دعا عزیزم
@دخترزمستونی_۲۳    

2740
مائده جان عزیز دلم حاجتت روا . دیروز از ته دلم برات دعا کردم ان شا الله خدا به حق پیامبر عظیم و شانش ...

ان شاءالله عزیزم ❤ از پیامتون چشمام خیس شد ❤

مرسی عزیزدلم❤💖

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢

به نیت شادی خانوم خوندم و هدیه کردم به حضرت زهرا(س)

ان شاءالله همگی به خیر حاجت روا شیم❤💚

دعای معراج رو امروز ب نیت شادی خانوم خوندم و هدیه کردم ب حضرت زهرا 

انشالله حاجت روا

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

@iyou     شادی خانم عزیز امشب به نیت حاجت دل شما معراج خوندیم ان شاالله هرچی از خدا میخوای به حق پهلوی شکسته فاطمه زهرا نصیبت بشه واسه حاجت دل هممون دعا کن 

1. مائده خانم _  حضرت محمد (ص)     2.شادی خانم _حضرت زهرا (س)   3.زهرا خانم _حضر ...

خیلی خیلی ممنونم ازتون ایشالله حاجت روایی همه 

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
خیلی خیلی ممنونم ازتون ایشالله حاجت روایی همه 

خواهش میکم ان شا الله

2706