2733
2734
عنوان

دلم واسه اوضاع خودم‌ میسوزه اصلا تو عشق شانس ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 139 پست

عیب نداره نگران نباش

عشق و عاشقی بخش کوچکی از زندگیه نه همش شاید قسمت شما اینه که توی تنهاییت برای پیشرفتت تلاش کنی و توی این سطح باقی نمونی اینکه شوهر فلانی خوبه رو شما نمیدونی که فقط یه نما از بیرون رو میبینی هرکس پولداره لزوما ادم خوبی نیست و هرکس ازدواج کرد لزوما خوشبخت نیست

خودتو دوست داشته باش و برای بهبود زندگیت خودت تلاش کن منتظر نباش که کسی بیاد و تورو خوشبخت کنه😊⁦✌️⁩

دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط استرس اینده ارومم نمیزاره

ببین عزیزم بیشتر دختر ها این حس و پیدا میکنن ولی وقتی ازدواج میکنن در بهترین حالت هم میگن کاش فقط یک ساعت شده یک دقیقه بر می گشتیم به  مجردی

وقتی تن  به این جور روابط میدی بعد از ازدواج عذاب وجدان پیدا میکنی 

نگاه به این  فیلم ها نکن زندگی یک واقعیته تلخه 

خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چندمین تاپیکه مشترکیم خخخخخخ من همیشه مچتو میگیرم😁😁

باهات قهر بودمممممممااااا😅😅😅😅😂😂😂

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2728
والا ما هم رفت و امد خاصی نداریم در حد خیلی معمولی اونم فقط با فامیلای نزدیک کلا هم اعتقادی به ازدوا ...

وقتی با هرکسی دوست شی عوضی باشه  ولی بعضیا رو ببینی بدون دوستی ازدواج خوب میکنن درک میکنی فامیل خوب داشتن نعمته 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
واسه چی آخه ؟؟؟ سر ب سرم میذاری

بیا خصوصی

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2740
شما که رفت وامد حانوادگی ندارید..کلاس های مختلف برید تو جامعه باشید..تاشما رو ببینند 

هستم فایده نداره نهایتش همین دوستی هاست 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
ازدواج کردم شوهرمم خوبه ولی خب لیاقتم بیشتر از اینا بود حداقل در مورد خانواده شوهرم 

من توأم با تو منی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
عزیزم برو سرکار.دانشگاه.تو جامعه باش.خوشگلی.ارتباط اجتماعیتم قوی کن.....خودتو دست کم نگیر

وای من تو جامعم الانم 

هستم فایده نداره نهایتش همین دوستی هاست 

دوستی اخروعاقبتی نداره.

ان شاالله که به زودی یکی سر راهت قرار بگیره وباهم ازدواح کنید❤

وقتی با هرکسی دوست شی عوضی باشه  ولی بعضیا رو ببینی بدون دوستی ازدواج خوب میکنن درک میکنی فامیل ...

عزیزم با هرکسی دوست نشو 

خودت رو در حد و اندازه یه مشت لات بی سر و پا ندون 

برو کلاس یا سر کار یا هرچیزی که مجبور باشی بری تو اجتماع یا همین روضه و جلسات زنونه و دور همیا دوستای جدید پیدا کن 

وای من تو جامعم الانم 

نگران نباش....هر وقت صلاح باشه میری.عجله نکن لطفا...کالا زندگی سخته ازدواج کم شده

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر