2733
2734
عنوان

دلم واسه اوضاع خودم‌ میسوزه اصلا تو عشق شانس ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 139 پست
کی از عشق شانس اورد ک تو دومیش باشی هممون ب ی نحوی درگیریم متاسفانه

الان دوستام همه شانس اوردن البته اکثرا سنتی و فامیلی 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
😔 چه فایده زیبایی که تا ابد نمی مونه 

تا موقعی ک یکی پیدا بشه بمونه بسه ، بعدشم ما خانمای میانسال زیبا هم داریم

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا شرایط منم مثل تو بود عزیزم  میفهمم کاملا چی میگی  نه دوستی نه آشنایی منم دقیقا مجب ...

بعد چی شد؟ 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

والا ما هم رفت و امد خاصی نداریم در حد خیلی معمولی اونم فقط با فامیلای نزدیک کلا هم اعتقادی به ازدواج سنتی نداریم 

یعنی من الان خیلی داغونم؟😅

بیخیال بابا اینا که ملاک نیست یکم اعتماد به نفس داشته باش 

خودت رو دوست داشته باش به خودت بها بده چیه این حرفا

2731
اگر میخوای خدا بهت کمک کنه حرف خدارو گوش کن و زیر رابطه های اینجوری رو خط بکش اگر برای انسان ضرر ندا ...

دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط استرس اینده ارومم نمیزاره

اسی عکس نمیذاری آخه تو یکی از تاپیکات گفتی با دوست پسرت کاتی و یکی دیگه افتاده دنبالت کنجکاو قیافت ش ...

نه میترسم اشنا اینجا باشه 

شما که رفت وامد حانوادگی ندارید..کلاس های مختلف برید تو جامعه باشید..تاشما رو ببینند 

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
نه میترسم اشنا اینجا باشه 

زود پاک کن

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2738
شما که رفت وامد حانوادگی ندارید..کلاس های مختلف برید تو جامعه باشید..تاشما رو ببینند 

چ خبر🌺🌺🌺

عزیزم برو سرکار.دانشگاه.تو جامعه باش.خوشگلی.ارتباط اجتماعیتم قوی کن.....خودتو دست کم نگیر

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
چ خبر🌺🌺🌺

تو روحت😅😅😅😅😂😂😂😂😂 اینجاییییییی

تو خودتو دست کم گرفتی واسه همین رفتی سراغ یه پسر کمتر از خودت یکم غرور هم چیز خوبیه ها من جای تو بود ...

چند سالت بود؟ خب حتما خواستگار بهت معرفی میکردن من خیلی کم پیش میاد شاید سالی یه بار 

تو روحت😅😅😅😅😂😂😂😂😂 اینجاییییییی

این چندمین تاپیکه مشترکیم خخخخخخ من همیشه مچتو میگیرم😁😁

2706