2733
2734
عنوان

بی میلی نامزدم نسبت به من...

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب خونشون بودم و سر همین سوالی که اینجا گفتم خیلی باهاش بحث کردم و اون میگه که نه من فقط فکر خیلی ...

همووونه! عزیزم... 

ببخشید میگما بنده خدا ب سر حد رسیده ولی کاری نتونسته بکنه... بعد دردشون میاد عصبی میشن... 

به نظرم یه جوری ک شانت حفظ بشه و مثلا ب فکر خودش رسیده تو کله اش بنداز برید هتلی تو تهران شهرتون اگر اونجا هم سرد بود دیگه واقعا فکر چاره باش اگرم هات بود مواظب باش بند رو ب  اب ندی! 😋

سر همین مسئله ازم خواست که فردا شب پیش هم باشیم من همچین چیزی ازش نخواستم شبم تا صب بیرون باشیم پیش ...

عزیزم من احتمالات رو میگم شاید شاید خود... میکنه... شاید خجالتیه... 

به نظر من ب جای اینکه خودتو بهش بچسبونی باهاش تو پیامک چت کن... 

زیاد بغل و بوس نکن تکراری بشی دستت رو بذار رو نقاط حساس! 

سرتو بذار رو پاش بخواب. حس حمایتشو برانگیخته کن. 

ازش تعریف کن یا فانتری های جنسیشو بپرس... مثلا بگو اون روز راه میرفتی قلب من کنده میشد دلم میخ. است بپرم بغلت کنم... اینجوری راه میری سینه سپر میکنی... اخ قلبم 😁

باهاش سک سی صحبت کن اما دم دستش نباش... خلاصه یه کاری کن یکی از اون اتاق هارو خودش پیشنهاد بده! 🤣

به نظرم ذهنشو از طریق کلام اماده کن... 

بعد کم کم خواسته هاتو بگو... 

2728
همووونه! عزیزم...  ببخشید میگما بنده خدا ب سر حد رسیده ولی کاری نتونسته بکنه... بعد دردشون میا ...

خووش دیشب گفت که فرد بریم بیرون پیشنهاد خودش بود 

بعد اینکه گفت حالش بد شد خودم این احتمالو دادم که به خاطر این بوده سیر نشده اما اون واضح باهام حرف نمیزنه و همش کلی حرف میزنه و نیازاشو نمیگه و خواسته هاشو بهم نمیگه و منم چون تجربه ندارم نمیدونم که اون چیمیخواد

عزیزم من احتمالات رو میگم شاید شاید خود... میکنه... شاید خجالتیه...  به نظر من ب جای اینکه خود ...

سعی میکنم که هی بحثو بکشونم و سکسیش کنم ولی این کارو همش من میکنم و این اذیتم میکنه چون به نظرم اول های راه مرد باید تمایلش بیشتر باشه به خاطر همین گفتم شاید سرد مزاجه اما یه احتمال دیگه ام میدم که اون تاحالا با کسی نبوده و به این چیزا عادت نداره ینی هنوز بهم عادت نکرده و نمیدونه باید بهم محبت کنه خلاصه خیلی گنگ رفتار میکنه

2740
باهم دوست بودید؟ مذهبی هست؟

دوست نبودیم اما یه ساله که دارن منو خواستگاری میکنن و این رفتاراش خیلی برام عجیبه نه مذهبی نیستن اما خیلی ام نمیشه گفت که مذهبی نیستن مابینن ینی😐خانواده مااپ همینطور