2737
2734
عنوان

بی میلی نامزدم نسبت به من...

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از اشناهای ما پسری بود سی ساله پسره خیلی مثبت و خوبی ..نامزد کردن با دختر خانمی و بعد چند ماه نا ...

نه اینطور نیست من اتفاقا از ادکلن خیلی استفاده میکنم از مام ضد عرق بوی خوبی میدم مسوارکم زیاد میزنم  و مخصوصا هر وقت قرار باشه ببینمش

2731
این تصور اشتباهه عزیزم تا مدت ها این تمایل باید از سمت مرد باشه  حداقل چند ماه اول من خود ...

نه از این قضیه مطمئنم که دوست دختر نداشته چون میشناسمش از بچگی باهم بررگ شدیم اهل اینطور کارا نیست

2740
شاید موقعیت مناسب پیش نیومده...جای مناسب هست واینکه براش خوشگل مشگل کردی؟

اره جا هست مثلا وقتی میریم خونشون خیلی اتاق دارن اما اون میگه حتی برای حرف زدن هم زشته که ما باهم بریم یه اتاق دیگه و اینکه میگه من دوست دارم جایی باشه گه تنها باشیم نگران این نباشیم که کسی یهو وارد اتاق بشه بتونیم با ارامش کنار هم باشیم

تو خودتو ترگل ورگل کن طنازی کن بالاخره میاد.سعی کن راج به مشکلات دلداریش بدی استرسش برطرف شه

امشب خونشون بودم و سر همین سوالی که اینجا گفتم خیلی باهاش بحث کردم و اون میگه که نه من فقط فکر خیلی زیاده و به خاطر اینه که به این چیزا فکر نمیکنم دیشب باهم تو ماشین بودیم زد کنار و همو بوسیدیم در حد ده ثانبه بعدش گفت که حالم خیلی بد شد خستگی تو تنم موند و خیلی بعدش احساس بدی داشتم . میگه که من نمیخوام اینطوری باشه دوست دارم توی ارامش باشه . این منو نگران میکنه چون من خودم حتی چند ثانیه ام که باشه دوست دارم اما اون اینطوری نیست . به نظر شما بد شدن حالش دلیلش چیع؟ینی اینکه سیر نشده و... به خاطر این بوده؟

امشب خونشون بودم و سر همین سوالی که اینجا گفتم خیلی باهاش بحث کردم و اون میگه که نه من فقط فکر خیلی ...

سر همین مسئله ازم خواست که فردا شب پیش هم باشیم من همچین چیزی ازش نخواستم شبم تا صب بیرون باشیم پیش هم باشیم فقط من از این میترسم که این خواستنش به خاطر بحث کردنای من سر این مسئله نباشه ینی به اجبار منو تحمل نکنه  فکر به این چیزا داره دیوونم میکنه 

همه رفتاراش اوکیه خیلی محبت میکنه بهم از کلمه های محبت امیز خیلی استفاده میکنه اما هشت روز که همو ندیده بودیم اصلا دلتنگم نشده بود میگفت شدم اما من میفهمیدم که نشده . الان نمیدونم باید پیشش باشم در دسترسش باشم یا اینکه خودمو دور کنم تا دلتنگم بشه

2706