2737
2739

هزارماشاالله بهش 

مبارکه😍😍😍😘😘😘😘

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زایمان بدون درد میگین؟من طبیعی زاییدم بخیه هم نخوردم.اوج درد نیمساعت بود 

اره

جدی؟؟راضی بودین؟؟کدوم شهرین؟کلاس میرفتی؟هزینه ش چقدر بود؟ببخشید زیاد پرسیدم😁

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺
2731

خدا حفظش کنه عزیزم ،واسه منم دعا کنید لطفا

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2738
اره جدی؟؟راضی بودین؟؟کدوم شهرین؟کلاس میرفتی؟هزینه ش چقدر بود؟ببخشید زیاد پرسیدم😁

من وان زندگی میکنم تو ترکیه.اینجا زایمان مجانیه فرق نداره سزارین یا طبیعی.برام قرص سایتوتک گذاشت .سریع فول شدم.فقط نیم ساعت دردش وحشتناک بود شش هفت صبح زاییدم هفت هشت شب مرخص کردن پای پیاده سوار اتوبوس شدم برگشتم خونم.عالی بود یک.دوم خونریزی نصف سزارین بود.دردهم واقعا صفر.زاییدم همه درد و خستکیم رفت

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده