2737
2739
عنوان

ارشد تربیت بدنی کی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 4463 بازدید | 25 پست

بدون آزمونم فکر نکنم حرکت اصلاحی رو بگیرن. شما یک کاری کم، دفترچه بدون کنکور رو دانلود کن و ببین مثلا پارسال چی میخواستن. ولی ۹۰ درصد بهت میگم ک ندارن. چون اون دانشگاه باید هیئت علمی این رشته رو داشته باشه که بخواد بذاره، و ا۱ولا چون جز علم های تازه ست. هنوز ب اون صورت هیئت علمی نیست...

☀ مشاور اقتصادی و درآمدزایی ☀️ (💎👑)
بدون آزمونم فکر نکنم حرکت اصلاحی رو بگیرن. شما یک کاری کم، دفترچه بدون کنکور رو دانلود کن و ببین مثل ...

سلام 

میشه لطفا منم راهنمایی کنین؟ 

من کارشناسی تربیت بدنی دارم 

میخوام برای ارشد شرکت کنم

بنظرت کدوم گرایش بهتره؟که هم علمم بالاتر میره هم آینده بهتری داره

لطفاااا راهنمایییم کن 💙💙💙💙

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  میشه لطفا منم راهنمایی کنین؟  من کارشناسی تربیت بدنی دارم  میخوام برای ارشد ...

به خیلی چیزا بستگی داره. شرایط کار کلا توی هر زمینه ای سخته. اگر‌قصدت دکتراست خب شرایطت فرق داره.

اگر قصد ادامه تحصیل دکترا نداری، نخون . برو کارتای مربیگری بگیر و اقدام ب کار کن. چون گرایشای خوب تربیتی دنی واقعا سخته . البته ب دانشگاهتم بستگی داره

به خیلی چیزا بستگی داره. شرایط کار کلا توی هر زمینه ای سخته. اگر‌قصدت دکتراست خب شرایطت فرق داره. ا ...

به قول خودتون سخته ولی من ایشالا از پسش برمیام 

بین فیزیولوژی رفتار و حرکات اصلاحی کدومو پیشنهاد میدین؟ 

به امید خدا به زودی مربی شنا میشم

ولی خیلی دلم میخواد علمم زیاد بشه 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2728
به قول خودتون سخته ولی من ایشالا از پسش برمیام  بین فیزیولوژی رفتار و حرکات اصلاحی کدومو پیشنه ...

بستگی داره چه دانشگاهی بری و علاقه ت چی باشه، الان حرکت اصلاحی رو بچه ها بیشتر دوست دارن، چون گرایش جدیدتریه و تعداد افرادی ک دکترا گرفتن کمتره و هنوز اشباع نشده. ولی اینو یادت باشه هیچ وقت نمیتونی با حزکت اصلاحی کار یک فیزیوتراپ رو بکنی. 

اما فیزیولوژی از لحاظ علمی به تربیت بدنی خیلی نزدیک تزه، و علمش خیلی بیشتر مرتبطه اما چون گرایشش قدیمیه، تعداد فارغ التحصیلاش خیلیییی بیشترن‌.  من این گرایش رو بیشتر دوست داشتم.

شانس‌قبولیتم بیشتره، چون فیزیولوژی سخته، بچه ها بخوننم نمیتونن درست بزنن، برای همین با درصد کمم بزنی بازم قبولی اگر بقیه چیزات خوب باشه.

بدی و خوبیا رو گفتم خودت انتخاب کنی. 

چند سالته کجایی هستی؟ 

بستگی داره چه دانشگاهی بری و علاقه ت چی باشه، الان حرکت اصلاحی رو بچه ها بیشتر دوست دارن، چون گرایش ...

منم فکنم فیزیولوژی رو بیشتر دوسش دارم 

۲۱ سالمه همدانی هستم 

منابع رو از کجا پیدا کنم ؟ سرچ کردم درست حسابی راهنمایی نکرده😐

خیییییلی لطف کردی کمکم کردی دنیا دنیا تشکر💙💙💙💙🤓🙆❄

منم فکنم فیزیولوژی رو بیشتر دوسش دارم  ۲۱ سالمه همدانی هستم  منابع رو از کجا پیدا کنم ؟ ...

شرمنده پیامتو دیر دادم، منابع که برای فیزیو خیلی زیاده. 

خواستی پیام بده راهنماییت کنم.

امیدوارم هرچی ب خیر و صلاحته پیش بیاد عزیزم

2738
لحن سوالت یجوری بود چرا خواهر من؟؟؟  من ارشد تربیت بدنیم، خواستم نسبت به هدفی که داری بر ...

عزیزم من گرایشی میخوام که خیلی با ورزش و تحرک ارتباط داشته باشه؟پر نشاط باشه ورزش توش زیاد باشه؟کدوم گرایش رو پیشنهاد میدید؟

هیچ پدر و مادری مقدس نیستن⛔یاد بگیریم ازشون بت نسازیم، یاد بگیریم خودمون قوی باشیم و ازشون کمک نخوایم.اگر مخالفتی با امضام‌ دارید لطفا ریپلی